Bílý jíl 100g - Přírodní kosmetický jíl

Bílý jíl 100g - Přírodní kosmetický jíl

137 Kč

Dostupnost: Skladem

Bílý jíl - Kaolin

Bílý jíl - Kaolin - je bohatý na přírodní minerály a je pokládán za přírodní zkrášlovač. Má výborné exfoliační, čistící a detoxikační vlastnosti, má protizánětlivé, antibakteriální a antiseptické účinky, proto se může používat i denně na mytí pleti. Pravidelným používáním napomáhá zlepšení vzhledu pokožky, která trpí ekzémem, lupénkou, akné, nebo rosaceou. Jíl zlepšuje strukturu pleti, redukuje její suchost a šupinatění, zlepšuje elasticitu a pevnost pokožky a odstraňuje odumřelé buňky z pleti, čímž ji zanechává jemnou a vláčnou. Aktivně přispívá k regeneraci pokožky, má přirozenou čistící schopnost - zbavuje pokožku nežádoucích látek a odumřelých buněk, uvolňuje a posiluje celý organismus. Díky podpoře látkové výměny v podkožních vrstvách napomáhá zmírnit projevy celulitidy. Úspěšně je využíváno při léčbě lupénky a ekzémů. Bílý jíl - je nejmírnější ze všech jílů a ideální pro citlivou pokožku (má unikátní složení oxidu křemičitého, magnézia, draslíku a vápníku).

POUŽITÍ

Jako maska

Prášek jílu smícháme s vodou, nebo chladným čajem a nanášíme na pleť 1 cm tloušťka. V případě suché pleti přidáme pár kapek olivového oleje. Po uschnutí omyjeme vlažnou vodou. Ošetříme přírodní kosmetikou, nebo olivovým olejem.

Jak koupel

Do koupele přidáme 2-3 půl. lyž.bieleho jílu. Pozor klouže se! Po 10-15 min. tělo osprchujeme. V sprše se jíl nanáší houbičkou na tělo a masíruje se - opláchne a ošetří kosmetikou.

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, uschovejte mimo dosah dětí na suchém a tmavém místě.

Obsah: 100 g

Složení: Kaolinite

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení