Růžový jíl 100g - Přírodní kosmetický jíl

Růžový jíl 100g - Přírodní kosmetický jíl

197 Kč

Dostupnost: Skladem

Růžový jíl je bohatý na přírodní minerály, má výborné exfoliační, čistící a detoxikační vlastnosti. Dále protizánětlivé, antibakteriální a antiseptické účinky, proto se může používat i denně na mytí pleti. Pravidelným používáním napomáhá zlepšení vzhledu pokožky, která trpí ekzémem, lupenkou, akné nebo rosaceou. Jíl zlepšuje strukturu pleti, redukuje její suchost a šupinatění, zlepšuje elasticitu a pevnost pokožky a odstraňuje odumřelé buňky z pleti, čímž ji zanechává jemnou a vláčnou. Aktivně přispívá k regeneraci pokožky, má přirozenou čistící schopnost - zbavuje pokožku nežádoucích látek a odumřelých buněk, uvolňuje a posiluje celý organismus. Díky podpoře látkové výměny v podkožních vrstvách napomáhá zmírnit projevy celulitidy. Úspěšně je využíván při léčbě lupénky a ekzémů.

POUŽITÍ

Jako maska

Prášek smícháme s vodou nebo s chladným čajem a nanášíme na pleť (asi 1 mm tloušťka). V případě suché pleti přidáme pár kapek olivového oleje. Po uschnutí omyjeme vlažnou vodou. Ošetříme přírodní kosmetikou nebo olivovým olejem.

Jak koupel

Do koupele přidáme 2-3 půl. lyž. jílu. Pozor na poklouznutí! Po 10-15 min. tělo osprchujeme. Ve sprše jíl nanášíme houbičkou na tělo a masírujeme - opláchneme a ošetříme kosmetikou.

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, uschovejte mimo dosah dětí na suchém a tmavém místě.

100g

Složení: Kaolinite, Iron Oxide

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení