Malinový 50ml - Organický kosmetický olej

Malinový 50ml - Organický kosmetický olej

247 Kč

Dostupnost: Skladem

ECO-CERTIFIKOVANÝ

Vzácný olej, který dokáže účinně chránit pokožku po celý den. Chrání pokožku před UV zářením. Je bohatý na vitamin E, díky kterému brání stárnutí pokožky a poškozování buněk.
Olej za studena lisovaný z malinových semen je bohatý na omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, celkově obsahuje až 83% esenciálních mastných kyselin. Výborně se hodí k vnějšímu použití.

Zajistí ochranu vaší pokožky po celý den. Přináší úlevu citlivé a načervenalé pokožce, pomáhá při ekzémech, vyrážkách, lupénce a jiných kožních onemocněních. Po nanesení na pokožku vytváří bariéru lipidů, které poskytují ochranu pokožce a zajišťuje tak udržení optimální vlhkosti pokožky
Olej je bohatý na vitamin E ve formě alfa-tokoferolu a gama-tokoferol. Vyniká svými antioxidačními a protizánětlivými účinky.
Díky oleji pokožka pomaleji stárne. Odbourává volné radikály a zvyšuje imunitu u starších osob. Kromě toho obsahuje i vitamín A.
Olej má příznivé účinky při podráždění a spálení na slunci.
Je dobře vstřebatelný. Také je velmi vhodný při prevenci proti zánětu dásní. Olej je lisovaný pouze ze semen malin a proto po malinách nevoní.

Kvalita: Lisovaný za studena.

Země původu: Evropa

Složení: Rubus idaeus Seed Oil

Objem / hmotnost: 50ml

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení