Levandulové pole 500g - Přírodní sůl do koupele

Levandulové pole 500g - Přírodní sůl do koupele

127 Kč

Dostupnost: Skladem

Přírodní sůl s organickými esenciálními oleji (damašská růže, růžové dřevo) obohacená o organický šípkový olej obsahuje 26 minerálů (hořčík 8%, draslík, sodík, chlor, brom, vápník, zinek, selen a jiné). Tyto prvky mají blahodárný vliv na nervovou soustavu (uklidňující a relaxační účinek) a na regeneraci, pružnost a hebkost pokožky (čistí a revitalizuje pokožku, uvolňuje svalové napětí, bolesti zad). Koupelové soli podporují detoxikaci organismu, odstraňují únavu, uvolňují svalové napětí. Mají antibakteriální a antimykotický účinek. Sůl zanechává přírodní film a minerály na Vaší pokožce. Vůně má relaxační účinky pro duši i tělo.

Použití: Rozpusťte 100-150g v teplé vodě. Relaxujte ve vodě 15-20 min.

500g

Složení: Sodium Chloride, Lavandula Augustifolia Flower Extract (Organic), Olea Europaea Fruit Oil (Organic), Iron Oxide

Aktivní látky: levandule
Vůně: levandule
Objem / Hmotnost: 350 g
Vhodné pro: ošetření kůže, antistresové účinky, protizánětlivé a diuretické účinky

 

Levandule - Lavandula Angustifolia

Patří k jihoevropským květinám a roste na slunných stráních západního Středomoří - s její vůní se budete cítit jako na dovolené v středozemí. Levandulový extrakt a vůně samotná uklidňuje a působí antistresově. Droga má diuretické účinky - působí proti křečím a zvyšuje činnost nervové soustavy. Je to vhodná součást posilujících lázní. Je známá hlavně jako antiseptikum a pomáhá při hojení ran.

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení