Babiččina zahrada 500g - Přírodní sůl do koupele

Babiččina zahrada 500g - Přírodní sůl do koupele

127 Kč

Dostupnost: Skladem

Babiččina zahrada

Dopřejte si dotek léčivé síly přírody. Bříza bílá působí protizánětlivě a antisepticky. Pomáhá zmírňovat projevy osteoporózy, bolesti svalů, šlach a kloubů, urychluje hojení a regeneraci tkání. Podběl léčivý prospívá při nemocech dýchacího ústrojí, napomáhá látkovou přeměnu. Kopřiva dvoudomá pomáhá při nemocech dýchacích orgánů, při kataru žaludku a střev, podporuje tvorbu červených krvinek. Pročišťuje krev a léčí záněty močových cest, revma svalů a kloubů, poruchy látkové přeměny, onemocnění žlučníku, jater, žaludeční problémy. Heřmánek pravý působí protizánětlivě, tlumí bolesti a celkově zklidňuje. Zázračně účinný je i při revmatismu, seknutí v kříži, potížích v těhotenství a střevních onemocněních. Jeho sílu si můžete otestovat při rýmě, kožních nádorech, vředech a těžko hojících se vyrážkách. Přeslička rolní prospívá při chorobách močových ústrojí, tuberkulóze, křídových tepen, hemoroidech, při ženských chorobách a při kožních chorobách. Hluchavka Bílá je účinná při nemocech dýchacích cest, při menstruaci, při hemoroidech, má vliv na centrální nervovou soustavu a napomáhá látkové přeměně. Lopuch plstnatý pomáhá hojit i špatně se hojící rány, je výborné dermatologikum. Vynikající účinky prokázal i při léčbě ekzémů.

Produktová řada Babiččina zahrada se výborně hodí na všechny typy pokožky. Produkt má mírně chladivý účinek.

SOLNÁ SMĚS DO KOUPELE

Solná směs do koupele s obsahem desítek minerálů (hořčík, draslík, sodík, chlor, brom, vápník, zinek, selen a jiné) obohacena o pečlivě vybrané organické oleje a esenciální oleje blahodárně přispívá k celkové regeneraci organismu, zklidnění a harmonii tělesné a duševní pohody . Podporuje detoxikaci, odstraňuje únavu, uvolňuje svalové napětí, má antibakteriální a antimykotický účinek. Jemně čistí a ošetřuje pokožku, odbourá stres, navozuje rovnováhu a její vůně pozitivně působí na tělo i mysl.

Bez živočišných tuků, chemických a konzervačních přísad.

APLIKACE

• Jak lázeň: Přiměřené množství solné směsi (cca 100 až 150 g) nasypte do vody teplé 35-39 ° C a nechte úplně rozpustit. Dávka solné směsi na jeden koupel by neměla přesáhnout 450g. Doporučená délka koupele je 15 až 20 minut. Doporučujeme používat maximálně třikrát do týdne a po proceduře si dopřát relax.


• Jak koupel nohou: Přiměřené množství solné směsi (cca polévková lžíce na 5 litrů vody) nasypte do vody teplé 35-39 ° C a nechte úplně rozpustit. Ponořte nohy do vody na dobu 15 až 20 minut.


• Jak roztok k inhalaci: Přiměřené množství solné směsi (cca čajová lžička) rozmícháme v nádobě s vařící vodou, po vyvinutí páry inhalujte po dobu 10 až 15 minut.


• Jak oplach: Přiměřené množství solné směsi (cca ½ čajová lžička) rozmícháme v nádobě s převařenou teplou vodou a postižené místo na těle oplachujeme pět až šestkrát denně.


• Jak solný roztok: Přiměřené množství solné směsi (cca čajová lžička na litr vody) rozmícháme v nádobě s převařenou teplou vodou, nechat působit 30 minut až 2 hodiny.


• Jak natírací roztok: Přiměřené množství solné směsi (cca polévková lžíce na litr vody) rozmícháme v nádobě s převařenou teplou vodou teploty cca. 39 ° C. Roztokem promočenou houbičkou natíráme celé tělo dvakrát denně (ráno a večer). Při vysoké horečce natírat celé tělo i u dětí. Při nachlazení je vhodné natírat chodidla a dlaně.


• Jak zábal: Bavlněnou textilii nebo pyžamu namočte v koncentrovaném solném roztoku, celé tělo včetně končetin zabalte od krku k patám přikryjte teplou dekou, nechte působit 1 až 2 hodiny.


• Jako obklad: Po přípravě solného roztoku ponořte obvaz a nechte nasáknout roztokem. Následně obklad přiložte na postižené místo, zaviňte fólií, ručníkem a nechte působit 1 až 2 hodiny.

Složení: Sodium Chloride (kamenná sůl) *, Betula Pendula Leaf Extract (Bříza bílá) *, Tussilago farfara (Podběl léčivý) *, Urtica dioica Extract (Kopřiva dvoudomá) *, Matricaria Chamomilla Flower Extract (Heřmánek pravý) *, Equisetum arvense (Přeslička rolní) *, Lamium Album (Hluchavka bílá) *, Arctium tomentosum (Lopuch plsnatý) *, Cannabis Sativa Seed Oil (Konopný olej) *, Iron Oxide (Minerální barvící složka)

* Certifikovaná organická složka

100% biopotravina

Obsah: 500g

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení