Magické Vánoce - dárkový box

Magické Vánoce - dárkový box

1 325,00 Kč
vč. DPH

Dárkový set s pravou a nefalšovanou vůní Vánoc, která naplní duši radostí a zahřeje u srdce, promění každý kosmetický rituál na nejkrásnější svátek v roce. Ideální dárek pro zpříjemnění každodenních rituálů a rozmazlování těla, duše i mysli.

Darčeková krabička obsahuje:
Dárková krabička obsahuje:
> Organický sprchový gel (250 ml)
> Organický tělový nektar (250 ml)
> Přírodní sprchová pěna (200 ml)
> Přírodní mýdlo (110 g)
> Kokoska na cestu (50 ml)
> Eko sójová svíčka (250 ml)
> dárkové balení


Přidat do seznamu přání (0)

Toužíte svým blízkým darovat výjimečný praktický dárek, který rozzáří jejich oči radostí a nebude na něj „sedat prach“? Voňavá dárková sada zabalená v bílé eko papírové tubě představuje ideální volbu! Tuba v krásně čistém a elegantním bílém provedení ukrývá ručně vyrobenou slovenskou přírodní kosmetiku v neodolatelné vůni – univerzální dárek naprosto pro každého!

VŮNĚ

Mrazivý vzduch, padající sněhobílé vločky, ledové květy na okenních tabulích, šepot větru cinká na rampouchy…Nastává čas, kdy příroda tiše usíná, kdy se zastavuje samotný čas. Čas, kdy se hluk, ruch a neklid mění na hodnotné ticho. Když dobrota naplní naše duše a mysl otevře náruč míru. Svátek plný lásky klepe na dveře, přicházejí chvíle Vánoc. Vůně jehličí, nostalgická blaženost, jas a třpyt…Každé kouzlo je odhaleno.

Vstupte s námi do kouzelného světa, dopřejte si pohodlí a splňte si všechny své sny s produkty, které byly vytvořeny tak, aby podtrhly tu pravou sváteční atmosféru. Jemná a smyslná, povzbuzují a zároveň hřejivá vonná kompozice se vznáší do podvědomí. Ponořte se do vůně omamné vanilky, osvěžujícího pomeranče s kořeněnými tóny skořice a badyánu. Tato okouzlující vůně vykouzlí jiskru v očích a úsměv na rtech. Vykouzlí magickou auru, která zahalí tělo do tajemné hřejivé přikrývky.
8586017855076

Další produkty ve stejné kategorii: (13)