Filtrace

Cena
Značky
DOSTUPNOST
Vratný obal výrobku
VONNÁ KOLEKCE
VLASTNOSTI A ÚČINKY
Filtr

Deodoranty a antiperspiranty

Zobrazené produkty: 1-9 z 24 položek

DEODORANT | ANTIPERSPIRANT | POTENÍ | PŘÍRODNÍ DEODORANTY A JEJICH VÝHODY

Vyberte si kvalitní deodorant a buďte svěží po celý den! V naší nabídce naleznete deodoranty ve formě krému či tyčinky.

K celodenní svěžesti nám pomáhají deodoranty a antiperspiranty. Nabízíme dlouhodobě účinné prostředky proti pocení, které navíc příjemně voní. K dostání jsou však také antiperspiranty a deodoranty bez vůně, vhodné pro alergiky a lidi s citlivou pletí. Deodoranty a antiperspiranty mají zajistit co nejdelší ochranu před nežádoucím tělesným pachem, který dokáže narušit fyzickou i duševní pohodu. Především během horkých letních dnů se často pořádně zapotíme. Abychom se právě v těchto případech ctili stále příjemně a svěže a zamezili nadměrnému pocení, jsou naší jasnou volbou deodoranty a antiperspiranty. Ty v případě šetrného složení působí nejen proti zmiňovanému zamezení pocení, ale také uklidňujícím dojmem - hlavně po holení.

Deodorant vs. antiperspirant

Úkolem deodorantu je odstranit nepříjemné tělesné pachy, které vznikají pocením. Obsahují vonné a jiné látky, které způsobují, že je pot bez zápachu. Nezamezují však jeho tvorbě, protože neovlivňují přirozené funkce pokožky. Vonnými látkami a absorbčními jíly ve složení však eliminují zápach, který vzniká z bakterií na pokožce.

Antiperspirant a rozdíl od deodorantu nejen brání zápachu, ale také obsahují hliníkové a jiné sloučeniny, které na určitou dobu brání produkci potu tím, že částečně ucpávají potní žlázy a tím brání vylučování potu. Antiperspiranty jsou vhodné hlavně pro lidi trpící nadměrným pocením nebo při těžkém fyzickém výkonu či námaze.

Přírodní deodoranty

Přírodní deodoranty neobsahují hliník, parabeny, konzervanty a syntetická barviva či vůně ani alkohol. Jsou ideální volbou pro ty, kteří se chtějí vyhnout chemii a preferují přírodní kosmetiku. Přírodní výrobky spolehlivě plní účel, a to eliminaci nežádoucího zápachu pomocí přírodních jemně antiperspiračních a antibakteriálních složek. Nejen tehdy, trpíte-li citlivou pokožkou nebo alergií, tyto výrobky jsou pro vás tou správnou volbou. Přírodní deodoranty v různých provedeních z naší nabídky sednou každému!

Voňavě a svěže

Chcete udělat dobrý dojem na vaše kolegy, šéfa či partnerku? Doprovází vás během nadměrného výkonu nepříjemný zápach? Potřebovali byste prostředek s vyšší ochranou proti potu a zápachu než obvykle? Nebo se zkrátka jen potíte víc než byste chtěli a je vám to nepříjemné? Řešením může být právě přírodní deodorant ve vaší oblíbené vůni. Nejednou dostáváme zpětné vazby od našich zákazníků, že deodoranty Soaphoria jsou nejvoňavější. Jsou dokonce tak voňavé, že s nimi často není třeba používat ani parfém ;) Nevěříte? Přesvědčte se na vlastní kůži!

Čtěte víceZobrazit méně
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se