WINTER WONDER - ručně odlévaná sojová svíčka Toulky lesem
  • Novinka

WINTER WONDER - ručně odlévaná sojová svíčka Toulky lesem

205,00 Kč
vč. DPH

Harmonizující a povzbuzující vonná kompozice připomínající dlouhé chvíle strávené na toulkách zimním lesem. Balzámově chladivá vůně zmrzlých borovic a smrků a ovocné tóny jalovcových bobulí určují směr cesty, kterou náhle nezvykle zamotá a svede nasládlý bergamot, avšak po chvilce nás i bez kompasu nasměruje uzemňující mateřídouška. Sváteční konec cesty uzavře špetka pikantní vanilky, která korunuje tuto esenci a navozuje klid v duši.
  

        borovice lesní
        smrk obyčejný
        jalovec obyčejný
        citronovník bergamotový
        mateřídouška
        špetka vanilky pravé

 • EKO SÓJOVÁ SVIEČKA   
 
• NATURAL KOMPOZÍCIA BYLÍN   
 
• PRÉMIOVÁ SVIEČKA V SKLE   
 
• 100% ORGANICKÉ ESENCIÁLNE OLEJE   

Přidat do seznamu přání (0)

Přírodní vonné esence na bázi esenciálních olejů jsme pečlivě zakomponovali do organického sojového vosku v elegantní nádobě z tmavého skla. Ručně odlévaná sojová svíčka v sobě ukrývá dřevěný knot.  Toto spojení promění každou místnost v oázu klidu a pohladí všechny smysly.

Toto spojení promění každou místnost v oázu klidu a pohladí všechny smysly. Připravte se na dokonalý aromaterapeutický zážitek. Vonné esence jsou čisté, zdravotně nezávadné přírodní éterické oleje, které jsou navržené dle poznatků o pozitivních a blahodárných účincích aromaterapie na tělo a mysl.

Upozornění a péče: Svíčku umístěte na vhodné místo, které disponuje dostatečně tepelně odolným povrchem, je chráněno před průvanem a optimálně vzdáleno od lehce zápalných předmětů. Svíčku uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, např. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodů nenechte svíčku dohořet úplně. Zhasněte ji, když zůstává cca. 10mm vosku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.
První zapálení svíčky musí trvat minimálně 10 - 15 vteřin, někdy i více, aby se knot pořádně rozpálil a zkrátil se na správnou délku (přibližně 3-5 mm). Po zapálení nenechte však svíčku hořet delší dobu než 4 hodiny. Pro optimální výdrž svíčky doporučujeme při každém použití hoření minimálně do doby roztavení souvislé vrchní vrstvy vosku. Dle potřeby se může délku knotu průběžně zkracovat zastřihovačem knotu. Při krátkém zapálení nedoporučujeme knot zastřihnout, protože hrozí riziko vytvoření prohlubně až tunelu. Před každým opětovným zapálením se doporučuje zkrácení lehce odlomitelné části knotu nebo zastřižení.

Jak pečovat o svou milovanou svíčku: Všechno kolem nás, ať už je to živý tvor nebo jednoduchý předmět, si zaslouží naši pozornost. Zjistěte, co můžete udělat pro to, aby Vám eko ​​svíčka přinesla co největší radost :)

Obsah: 120ml

8586023261205

Další produkty ve stejné kategorii: (16)