Organický tuhý šampon na mytí srsti a kůže psů a koček
  • Organický tuhý šampón na umývanie srsti a kože psov a mačiek

Organický tuhý šampon na mytí srsti a kůže psů a koček

160,00 Kč
vč. DPH

Organický tuhý šampon pro psy a kočky s čistě přírodním složením bez dráždivých čisticích či vonných složek. Šampon pro cílené a zároveň velmi jemné čištění srsti a kůže pejsků a kočiček je vytvořen z nejkvalitnějších organických surovin. Základ tvoří bambucké máslo s kokosovým, olivovým, slunečnicovým, ricinovým, konopným a nimbovníkovým olejem. Oleje a másla zvláčňují a zabraňují dehydrataci pokožky čtyřnohých miláčků a dodávají lesk jejich srsti. Přidaný jíl a mořská sůl pročistí srst a absorbují nečistoty a esenciální oleje v organické kvalitě se postarají o eliminaci pachů.

Tuhý šampon pro psy a kočky je vhodný pro očistu, ošetření a celkovou péči o kůži a srst čtyřnohých miláčků.

> Jemné veganské složení účinně čistí kůži a srst
> Bambucké máslo a pečlivě vybírány organické oleje ošetří a zvláční pokožku, dodají srsti lesk
> Organické esenciální oleje levandule, rozmarýnu, eukalyptu a citronely zbaví nepříjemných pachů, jemně provoní a vlastní aroma odpuzují parazity v podobě roztočů či blech
> Tuhý šampon pro psy a kočky neobsahuje oleje ani silice, které mohou na zvířátka působit toxicky, jako například avokádový či čajovníkový olej
> Bez sulfátů, glykolů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace

Přidat do seznamu přání (5)

Tak jako naše pleť, pokožka či vlasy, i zevnějšek našich domácích mazlíčků si zaslouží adekvátní, velmi jemnou a zároveň účinnou péči. Organický tuhý šampon pro psy a kočky je speciálně konstruovaný pro čištění a ošetření kůže a srsti zvířat. Speciálně vyvinuté složení s obsahem olejů a másel zvláční pokožku a dodají srsti lesk. Pečlivě vybírány esenciální oleje kromě odstranění pachů také přirozeně odpuzují nežádoucí parazity. Nedráždivé složení zbytečně nevysušuje a je ideální pro kompletní očistu vašeho "nejlepšího přítele".

OBSAH
cca 110g

VŮNĚ VÝROBKU
Jemná bylinně-svěží vůně, za kterou výrobek vděčí výhradně obsaženým esenciálním olejům.

BARVA VÝROBKU
Výrobek bez obsahu syntetických barviv vděčí za své šedo-krémové zbarvení výhradně obsaženým složkám, zejména jílu.

KONZISTENCE VÝROBKU
Přírodní mýdlo má tuhou konzistenci.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v zero waste papírové krabičce opatřené eko-certifikáty FSC, CN, Green-e a Recycled Content, s papírovou etiketou potlačenou biologicky snadno odbouratelným barvivem. Obal výrobku lze po jeho spotřebování jednoduše zkompostovat nebo vhodit do modrého kontejneru určeného pro sběr papírového tříděného odpadu.
Co znamenají jednotlivé certifikáty?
> FSC (Forest Stewardship Council) - Zaručuje, že dřevo použité na výrobu papíru bylo vytěženo zodpovědně s ohledem na udržitelnost lesa, životní prostředí a místní komunitu.
> CN (Made Carbon Neutral) - Označení CN značí závazek podporovat péči o naši klima a životní prostředí prostřednictvím uhlíkových kreditů nebo výsadby plantáží, které slibují další snížení emisí pod přímým dohledem nezávislé instituce.
> Green-e - Při výrobě se používá výhradně větrná energie šetrná k naší planetě.
> Recyklovaný poměr (Recycled content) - Na výrobu krabiček se využívá tak vysoké procento recyklovaného materiálu, jak se jen dá.

APLIKACE
Výrobek držte v dlani a krouživými pohyby pod tekoucí vodou vhodné teploty vytvořte pěnu na vlhké pokožce / srsti zvířete a následně opláchněte vodou vhodné teploty.

UPOZORNĚNÍ
Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě, při teplotě do + 35 ° C a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu. Pokud dojde k podráždění, vyhledejte veterinární pomoc. Výrobek je určen pouze pro vnější použití, na kůži zvířat. Přípravek se nesmí dostat do kontaktu s oční sliznicí. V případě zasažení očí důkladně vypláchněte oči proudem čisté vody a v případě, že podráždění přetrvá, vyhledejte pomoc veterinárního lékaře. Neaplikujte přípravek do uší zvířat. Pokud se u zvířete vyvine přecitlivělost na některou ze složek přípravku, ukončete jeho používání a vyhledejte veterinárního lékaře. Zabraňte požití zvířetem. Nepoužívat u nemocných zvířat. Nepoužívat u mláďat do 2 měsíců věku a v době kojení.

SLOŽENÍ
Aqua (voda), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej) *, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej) *, Ricinus Comunis Seed Oil (ricinový olej) *, Butyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo ) *, Cannabis Sativa Seed Oil (konopný olej) *, Borago Officinalis Seed Oil (brutnákový olej) *, Melia Azadirachta Fruit / Seed Oil (nimbovníkový olej) *, Lavandula Augustifolia Flower Extract (levandule lékařská) *, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract ( rozmarýn lékařský) *, Eucalyptus Globulus Leaf Extract (blahovičník kulatoplodý) *, Cymbopogon Schoenanthus Extract (voňatka) *, Sodium hydroxide (hydroxid sodný), kaolin (kaolin) *, Sodium lactate (kyselina mléčná), Maris sal (mořská sůl) * , Panthenol (Kyselina pantotenová), Tocopherol (antioxidant, vitamín E), *** Limonene, *** Linalool
* certifikovaná organická složka
*** vyskytující se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních

8586017853669

Tabulka vlastností

OBSAH
110g
VEGANSKÝ VÝROBEK
ano
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBEK
ano
BEZLEPKOVÝ VÝROBEK
ano
VÝROBEK BEZ PALMOVÉHO OLEJE
ano
FAIR TRADE VÝROBEK
ano
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
ano