DETOX absolute - čistící pleťový peeling
  • pouze online
  • Snížená cena
  • Čistiaci peeling na tvár s ružovým polynézskym pieskom

DETOX absolute - čistící pleťový peeling

555,00 Kč
416,25 Kč - 25%
vč. DPH
Přidat do seznamu přání (0)

ABSOLUTNÍ DETOXIKACE POKOŽKY

Díky jedinečnému složení produktové řady docílíte pročištění pokožky a absolutní detoxikaci. Aktivní uhlí obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Účinně absorbuje nečistoty a nadbytečný kožní maz. Americký bentonitový jíl hloubkově čistí, reguluje tvorbu kožního mazu a navrátí pokožce rovnováhu. Mexický limetkový esenciální olej spolu s rozmarýnem lékařským dodají nejen osvěžující bylinkově-citrusovou vůni, ale podporují i pročištění lymfatického systému a prokrvení pokožky. Jejich vonná kompozice stimuluje nervový systém, odbourává nervozitu a napětí. Zlepšují krevní oběh a tím také elasticitu pokožky. Pokožku uklidňují, zmírňují otoky, zarudnutí a zabraňují tvorbě akné.

ČISTÍCÍ PLEŤOVÝ PEELING

Čisticí peeling na tvář je ideální pro šetrné očištění pleti. Gelovo-pěnová konzistence s jemně drcenými havajskými kukui ořechy fungují jako účinný exfoliátor. Peeling šetrně odstraní odumřelé buňky z povrchu pokožky bez jejího zbytečného podráždění. Aktivní uhlí účinně absorbuje nečistoty a nadbytečný kožní maz. Americký bentonitový jíl hloubkově čistí, reguluje tvorbu kožního mazu a navrátí pokožce rovnováhu. Mexický limetkový esenciální olej spolu s rozmarýnem lékařským dodají nejen osvěžující bylinkově-citrusovou vůni, ale podporují i detoxikaci a prokrvení pokožky. Zlepšují mikrocirkulaci a tím také elasticitu pokožky. Peeling pomáhá v boji proti akné, pročistí ucpané póry a sjednotí odstín pleti.

APLIKACE

Přiměřené množství peelingu naneste prsty nebo pomocí kartáčku na čelo, nos a bradu tak, abyste důkladně vyčistili i záhyby na bocích nosu. Začněte uprostřed čela a postupujte ke spánkům. Jemně krouživými pohyby ošetřete nos od kořene po špičku. Na okrajích nosu použijte silnější krouživé pohyby a postupujte jemnější přes tváře směrem k uším. Pokračujte po obou stranách podél čelisti k bradě. Na závěr přejděte po levé straně brady níže na krk.

Používejte maximálně dvakrát týdně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívejte na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je předem odstraňte). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, tj. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

TIPY A TRIKY

V kombinaci s Čisticí pěnou na obličej, následnou tonizací hydrolátem a finálním ošetřením Královským organickým pleťovým sérem docílíte dokonalé každodenní očisty pleti.

Ingredients/Složení: Glycerin*, Aqua, Sorbitol, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Aleurites Moluccana Seed Powder*, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride*, Citric Acid, Stearic Acid, Bentonit*, Activated Charcoal*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Citrus Aurantifolia Oil*, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

*certifikovaná organická složka

**složky 100% čistých, parou destilovaných esenciálnych olejov

Obsah: 150ml

8586017853607

Tabulka vlastností

OBSAH
150 ml

Další produkty ve stejné kategorii: (4)