Z čeho jsou produkty vyrobené? 

Používáme 100% vegetariánských a 90% veganských surovin, dáváme přednost surovinám od lokálních dodavatelů, které pocházejí z trvale udržitelných, certifikovaných hospodářství. Základem receptur našich výrobků jsou organické rostlinné oleje a másla, výtažky ze vzácných bylin, 100% přírodní esenciální oleje a přírodní vonné látky, hydroláty, kosmetické jíly a množství dalších blahodárných surovin a cenných aktivních látek. 

Jak správně skladovat produkty? 

Produkty skladujte v ideálním případě na suchém, tmavém a chladném místě při teplotě do +25°C. Produkty při skladování řádně uzavírejte, zamezte tomu, aby se do nich dostala vlhkost, voda, vzduch či prach. Přírodní a organické produkty jsou samozřejmě díky absenci komerčních syntetických a mnohokrát i nebezpečných chemických konzervačních látek náročnější na uchovávání, avšak správným skladováním můžete předejít znehodnocení produktu. 

Jsou produkty testované na zvířatech? 

Nejsou. Testování produktů zabezpečují nezávisle akreditované instituce ve spolupráci s dobrovolníky, zvířátka se testování v žádném případě nepodrobují, o čemž svědčí i skutečnost, že naše produkty získaly certifikát Leaping Bunny a byly společností Cruelty Free International schválené jako kosmetika bez krutosti. Stejně tak si dáváme záležet na tom, aby suroviny, které používáme při výrobě, nebyly testované na zvířatech. Testování kosmetických produktů na zvířatech je navíc v rámci států Evropské unie úplně zakázané. 

Jsou produkty vhodné i pro děti? 

Pro specifické potřeby citlivé dětské pokožky výborně poslouží produkty z řady Babyphoria. Tato řada byla zvlášť testovaná nezávislou akreditovanou institucí ve Francii a splňuje všechna nejpřísnější kritéria, která jsou kladena na produkty určené pro pokožku batolat a dětí ve věku do dvou let. 

Jsou produkty bezpečné k používání? 

Klademe velký důraz jak na kvalitu, tak i na bezpečnost. Všechny naše produkty byly před uvedením na trh podrobené přísnému testování nezávislou akreditovanou institucí a disponují zprávou o bezpečnosti kosmetického výrobku. 

Jaký produkt je vhodný i pro můj typ pleti? 

Mírný rozdíl v barvě, vůni či konzistenci stejného typu produktu se může vyskytnou v případě, že produkt pochází z jiné výrobní dávky. Jde o úplně přirozený jev, který se navzdory stejnému receptu a výrobnímu postupu může vyskytnout právě kvůli různorodosti přírodních surovin, které při výrobě používáme. 

Opakovaně jsem si zakoupil/a stejný produkt, tentokrát však vypadá/voní trochu jinak. Je to v pořádku? 

Mierne rozdiely vo farbe, vôni či konzistencii rovnakého typu produktu sa môžu vyskytnúť v prípade, že produkt pochádza z inej výrobnej dávky. Ide o úplne prirodzený jav, ktorý sa napriek rovnakému receptu a výrobnému postupu môže vyskytnúť práve vďaka rôznorodosti prírodných surovín, ktoré pri výrobe používame.