Jak funguje recyklační program? 

Za vrácené plastové či skleněné nádobky, které nám přinesete zpět do kterékoliv z našich kamenných prodejen, můžete uplatnit slevu z dalšího nákupu. Výška slevy se pohybuje v závislosti na konkrétní typ obal. 

Jaké výhody kromě slevy mi poskytuje recyklační program? 

Při vrácení obalů v celkové výši minimálně 3,50€ si můžete podle skladové dostupnosti odnést nákup v tašce, která je šetrná k přírodě a dostanete ji od nás úplně zadarmo! V případě, že máte zájem o výměnu prázdných obalů za soaphoristickou ekotašku, prosím, kontaktujte nás nejprve emailem, abychom prověřili, zda je taška dostupná na Vámi zvolené prodejně.   

Mohu vrátit obaly i v jiné značkové prodejně? 

Zapojení se do našeho recyklačního programu je dobrovolné a závisí jen na rozhodnutí našich obchodních partnerů, zda se do něj zapojí či ne. V případě, že naše výrobky nakupujete u některého z nich, informujte se, prosím, o možnosti vrácení obalů a uplatnění slevy z nákupu přímo u svého prodejce. 

Které obaly mohu vrátit a jakou slevu za ně získám? 

Do recyklačního programu jsou zařazené následující typy obalů: 

  • OBAL PATENTOVÉ SKLO KELÍMEK - 125ml a 255ml - 10 Kč
  • OBAL SKLO OSTATNÍ VÝROBKY - 5 Kč
  • OBAL PLAST/HLINÍK/BEAUTYPHORIA - všechny objemy - 3 Kč 

Hodnota vrácených obalů a tedy celková suma výsledné slevy může zároveň představovat maximálně 25% hodnoty celého nákupu.

Slevu z recyklačního programu není možné kombinovat s jinými slevami kromě slevy z věrnostního programu Soaphoria. 

Je možné vrátit prázdné obaly na některé z kamenných prodejen? 

Ano, prázdné obaly, které jsou zařazené do našeho recyklačního programu, můžete donést na kteroukoliv z našich prodejen, kde Vám bude automaticky započítána sleva z Vašeho dalšího nákupu podle výše uvedených podmínek. 

Je možné vrátit prázdné obaly poštou? 

Samozřejmě, že ano. Prázdné obaly od spotřebovaných výrobků nám můžete zaslat i poštou na naší doručovací adresu: Kapušianske Kľačany 177, 079 01 Kapušianske Kľačany, Slovensko. V případě, že se rozhodnete vrátit nám obaly doručením na adresu, je to tak možné na vlastní náklady. Moc prosíme, abyste bez ohledu na výběr dopravce, zvolili doručení přímo na adresu bez doporučení a zároveň nás o odeslané zásilce a jejím obsahu - seznamu zaslaných obalů - informovali emailem. Váš email bude sloužit jako evidence vrácených obalů pro započtení nároku na slevu z recyklačního programu, kterou budete moct uplatnit při další objednávce. O postupu uplatnění slevy se taktéž, prosím, informujte emailem. UPOZORNĚNÍ: Dobírkové zásilky nebudou převzaté.