CZ SLIDER jarný festival.jpg

Oslavme společně příchod jara jak se patří - pořádně, soaphoristicky! V rámci Soaphoristického jarního festivalu může úžasné výhody a jedinečné dárky získat úplně každý Soaphorista.

ZÍSKEJ DÁREK!

Unikátní dárky čekají na každého, kdo si během trvání soaphoristického jarního festivalu objedná voňavé specialitky v minimální hodnotě 240 Kč. Ano, tak jednoduché je získat skvělé překvapení :) Rozdávat radost nám zkrátka dělá radost ;)

VYUŽIJ DOPRAVU ZDARMA!

Nechceš platit poštovné? Není problém! Naplň košík produkty v celkové hodnotě alespoň 480 Kč a zadej kód FESTIVAL. Získáš tak ne jenom automatické zabalení dárku, ale i poštovné uhradíme za Tebe! :)

STAŇ SE VĚRNÝM SOAPHORISTOU!

V rámci soaphoristického jarního festivalu máš také jedinečnou možnost získat věrnostní kartu Soaphoria ;) Nemusíš o ní dokonce ani žádat! Kartičku, která Ti umožní uplatnit si věrnostní slevu na všechny budoucí objednávky Ti automaticky přibalíme k Tvé festivalové objednávce v hodnotě nad 960 Kč !

VYHRAJ NOVINKY!

Jaký by to byl festivalový line-up bez hvězdy světového formátu? Jak celý čas čekáš na představení hlavní star, zbystři svou pozornost, protože právě přichází horká novinka v podobě vymakaných sprchových elixírů a šťavnatých tělových nektarů SKIN PARADISE! Specialitky nepopsatelných vůní stvořené pro oslavu slunečných dní budou sice oficiálně v prodeji až po skončení jarního festivalu, ale vyhrát je můžeš už teď a to úplně jednoduše – stačí si během festivalových dní vytvořit objednávku na www.soaphoria.cz a třeba právě Ty se staneš jedním z 5 šťastlivců, které náhodně vylosujeme a novinky mu zašleme jako dárek ! :)

Nevydržíš, zvědavče? Seznam se se SKIN PARADISE už teď!