Nevinnost - organické tělové suflé®

Zvolte variantu: balenie 125ml
205,00 Kč
Celkové hodnocení
5
9 Recenze
Spokojenost
(5)
Citronella
Skutečný luxus hýčkání pokožky. V chladu ruce i zahřeje, což velmi oceňuji jako další účinek navíc. A ta vůně je neskutečně krásná. Jednak lahodná, příjemná, květinová, ale zároveň v ní cítím čerstvost. Ta kombinace čerstvosti a jemné nasládlé vůně mě udivuje.
EL
Úžasný výrobek! Používala jsem ho na celé tělo; okouzlila mě vůně, konzistence i hydratační vlastnosti. Ale úplně náhodou jsem si jednoho dne všimla, že mi zmizel ekzém, na který mi nezabíralo nic a tak jsem to už tedy vzdala... a najednou byl prostě pryč! Zázrak! :-)
Maja
Moje první suflé, ta vůně mě dostala, celý den se těším na to, jak se s ním večer po sprše natřu. Konečně nemám suchou kůži na loktech, ale krásnou jemnou. Děkuji.
Lucia
Moje první suflé v životě. Nevěděla jsem, co to je. Dostala jsem jako dárek. Pozitivní šok! vůně, konzistence a pocit na pokožce je skvělý. K tomu ještě přírodní složení. Už déle uvažuji, že je třeba co nejvíce přírodní kosmetiky... protože kůže je největší lidský orgán a kosmetika se vstřebává... po odzkoušení tohoto produktu už nemám co řešit.
Natália
Neskutečná vůně, která vydrží opravdu dlouho. Zanechává sametově hebkou pokožku a super hydratuje. Miluji lilie.
Kristína
Přiznám se, že jsem ani netušila, co je to tělové suflé... Tak jsem ho objednala spíše ze zvědavosti. Vůně nevinnost je opravdu krásná, naprosto mě dostala. A samotné suflé? Tak to je fakt, že luxus. Pěnová konzistence se nádherně roztírá na pokožce. Určitě vyzkouším i v jiné vůni. Za mě lepší než tělové mléko. A navíc pokožka voní ještě druhý den:-)
Milena
Objednala jsem si v Praze a tak jsem se dozvěděla o úžasné značce a produktu. Krém na tělo už jen od Soaphoria :)
Michaela
Úžasná konzistence a ta neodolatelná vůně. Pokožka po nanesení zůstává vláčná a voňavá. Pro mě TOP produkt!
Laura
Suflé má krásnou vůni, do pokožky se rychle vstřebává, na těle voní i více než 12 hodin – samozřejmě v jemnější intenzitě. Po nanesení se cítím jako nový, svěží člověk ;-) Jeden z nejlepších produktů, které jsem kdy vyzkoušela!
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se