Celkové hodnocení
5
9 Recenze
Spokojenost
(5)
Júlia
úžasná krémová konzistence, která se na pokožce promění v jemňoučký závoj pěny, lehká svěží vůně a nápad s přidáním makových zrníček zpříjemní, ozvláštní a oživí radost z koupání, soaphoria zase jednou nezklamala :-)
Dana
úžasná konzistence a svěží vůně, za mě jeden z top produktů ke sprchování co jsem kdy vyzkoušela! dokonce i manžel mi z něj krade :D
Rebeka
nádherná vůně a úžasné složení, krásný obal. Prostě dokonalost. A ten název! Spolu s tělovou mannou nejlepší kombo na světě. Moje pokožka je po použití napitá, hydratovaná a vyživená a opravdu jemná.
Sylvana
vůně je příjemná.
Alica
Vůně mě příliš neoslovila. Ovšem po sprchování voní pokožka krásně :) A navíc, není vysušená, jemňoučká na dotek
Marianna
Sprchový krém je super, má jemnou osvěžující citrusovo-čajovou vůni, která zpočátku nebyl úplně můj šálek kávy, protože mám ráda spíše květinové a sladší vůně, ale je opravdu velmi příjemná a návyková :) A co je důležité - sprcháček zanechává pokožku hebkou a hydratova . Stačí ho nanést málo a krásně pění. Po delším používání produktů z řady Bojovník krásy mám pokožku viditelně hydratovanější a zdravější.
Lucka
super svěží vůně, i muž mi ho krade! :D pokožka naprosto jemná a krásně zářivá, my jen doporučujeme :)
Andrea
jemný sprchový krém, který po nanesení na pokožku vytváří bohatou pěnu a krásně voní, malá zrníčka nacházející se v krému zároveň prokrví pokožku - čili krém částečně slouží i jako jemný peeling. Vřele doporučuji a určitě si ho znovu zakoupím :o)))
Andrea
jemný sprchový krém s maličkými zrníčky, které slouží jako peeling a prokrví celé tělo..... po nanesení na pokožku se krém promění v bohatou pěnu s nádhernou vůní. Vřele doporučuji a určitě si ho objednám znovu:o))
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se