MIRACLE REBALANCE VYVAŽUJÍCÍ & PROČIŠŤUJÍCÍ SÉRUM NA SMÍŠENOU A ZNEČIŠTĚNOU PLEŤ
  • Novinka

MIRACLE REBALANCE VYVAŽUJÍCÍ & PROČIŠŤUJÍCÍ SÉRUM NA SMÍŠENOU A ZNEČIŠTĚNOU PLEŤ

395,00 Kč
vč. DPH
vyberte variantu

> účelně navržené pro smíšenou pleť s mastnou T zónou, znečištěnou a žíznivou pleť s nedokonalostmi pro všechny věkové kategorie (13r+)
> cílená péče k samostatnému použití nebo v kombinaci s pleťovým krémem
> nemastné, nelepivé a nekomedogenní složení
> ultralehká gelová textura
> vyvažuje a reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu
> osvěžuje, efektivně pročišťuje a mírně stahuje póry
> účinně hydratuje a optimálně udržuje vláčnost pleti
> efektivně bojuje proti známkám předčasného stárnutí
> redukuje nedokonalosti, výskyt černých teček a sjednocuje tón pleti
> zlepšuje celkový vzhled pleti a přispívá k udržení zdravého vzhledu pleti

Přidat do seznamu přání (0)

Ultralehké pleťové sérum vodo-gelové konzistence s komplexní aktivní směsí z hydrolyzovaných mořských řas a síranu zinečnatého. Klinické testy prokázaly, že aktivní směs Marine-Z zlepšuje stav pleti zasažené vyrážkami či akné nebo zánětlivými ložisky a snižuje tvorbu kožního mazu díky inhibici růstu bacilů Staphylococcus aureus a Propionibacterium acnes. Pukléřka islandská je oceněná bojovnice proti zanesení pleti. Složení nabité superpotravinou v podobě modré spiruliny, výtažku z ginko biloby a vratiče obyčejného zbaví znečištěnou a smíšenou pleť černých teček a drobných nedostatků, navrací pleti rovnováhy a jemně zmatní, aby vynikla její přirozená krása. 

Vyvažující & pročišťující sérum na smíšenou a znečištěnou pleť MIRACLE REBALANCE je správnou volbou pro potřeby::
> křehké a citlivé pleti zasažené nedokonalostmi
> normální a smíšené pleti se sklonem k ucpávání pórů a vzniku černých teček
> smíšené pleti s výraznou T - zónou
> znečištěné a problematické pleti se sklonem k tvorbě nedokonalostí
> zralé pleti poznačené nadbytečnou tvorbou kožního mazu
> pokožky hlavy trpící akné či vyrážkami

Obsahuje účinné látky:
> Rozmarýnový hydrolát čistí, tonizuje a zbavuje pleť ucpaných pórů, má pozoruhodný adstringentní a stimulační účinek a pomáhá vyrovnávat produkci kožního mazu;
> modrá spirulina je superpotravina nejen pro lidský organismus, ale také pro pokožku. Modré sladkovodní řasy, plné vitaminů (B1, B2, B3, B6, B9, A, D, E, K a C), minerálů a bílkovin, účinně podporují regeneraci, růst, energii a imunitní systém buněk. Pleť je viditelně posílená a obnovená;
> Extrakt z ginkgo biloby je bohatým zdrojem vysoce koncentrovaných antioxidačních látek (glykosidy, terpenoidy, kaempferoly, ginkgolidy), bojuje proti účinkům volných radikálů a působí proti předčasnému stárnutí pleti. Zvyšuje lipolýzu a zlepšuje periferní krevní oběh. Má tonizující účinek na pleť a zvyšuje její schopnost zadržovat vlhkost, čímž snižuje drsnost povrchu a dodává jí jemnost;
> Marine-Z je komplexní aktivní směs hydrolyzovaných mořských řas a síranu zinečnatého, která zabraňuje vzniku nedokonalostí a redukuje je, vyrovnává a kontroluje tvorbu kožního mazu a zlepšuje vzhled nadměrně lesklé pleti. Účinek této účinné látky byl s vynikajícími výsledky zkoumán v řadě vědeckých experimentů a výzkumů. Klinické testy ,,double blind” prokázaly, že používání kosmetických přípravků obsahujících účinnou látku v doporučeném množství významně zlepšuje stav pokožky postižené vyrážkami nebo akné či zanícenými ložisky a snižuje tvorbu kožního mazu tím, že inhibuje růst bacilů Staphylococcus aureus a Propionobacterium acnes;
> vratič modrý, jinak známý jako marocký heřmánek, s obsahem azulenu, se vyznačuje řadou blahodárných účinků na pleť. Zklidňuje, odstraňuje suchost a podráždění, pečuje o vyváženou hydrataci a působí proti nedokonalostem;
> pukléřka islandská je oceňovaná bojovnice proti ucpávání pleti a tvorbě černých teček, zarudnutí a nedokonalostem. Má také zklidňující a antioxidační účinky.

VLASTNOSTI
> bezlepkový, veganský, bezlaktózový

Bez GMO, sulfátů, glykolů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

OBSAH
15ml / 30ml

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Vyvažující & pročišťující sérum na smíšenou a znečištěnou pleť MIRACLE REBALANCE se dokonale kombinuje s dalšími produkty určenými k ošetření pleti podle její typologie. Upřednostňujte minimálně třífázový systém ošetření sestávající z čištění, tonizace a hydratace/výživy. Zvolte vhodný čisticí přípravek a následně hydratační nebo pleťovou esenci a sérum. Sérum aplikujte denně ráno a/nebo večer na vyčištěnou pleť. Lze jej používat samostatně nebo v kombinaci s pleťovým krémem. V tomto případě se aplikuje před krémem na obličej. Nezapomeňte si pravidelně dopřát další péči v podobě peelingu a masky.

Pro dosažení excelentních výsledků doporučuje Soaphoria kombinaci těchto výrobků:
•    Majestic normalizující & osvěžující čisticí gel na smíšenou až mastnou pleť
•   Hydrolát z rozmarýnu lékařského, máty peprné, vilínu virginského
•   Majestic normalizující & zmatňující krém na smíšenou až mastnou pleť
•   Majestic čisticí peeling na tvář s polynéským pískem
•   Herbaphoria a Chillophoria pleťová maska & čistič nebo marocký zelený jíl, bílý jíl či modrý jíl

APLIKACE
Naneste přiměřené množství séra prsty na vyčištěné čelo, tváře a bradu a jemně vklepejte do pokožky. Nechte zcela vstřebat. Neoplachujte.

SLOŽENÍ
Rosmarinus Officinalis Water (hydrolát rozmarýnu lékařského)*, Blue Spirulina Extract (modrá spirulina)*, Cetraria Islandica Extract (pukléřka islandská)*, Marine-Z complex (Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Algin, Zinc Sulfate), Ginkgo Biloba Leaf Extract (ginko biloba)*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citris Acid (konzervační systém), Xanthan Gum (gélotvorná složka rostlinného původu), Tanacetum Annuum Flower Oil (vratič obyčejný)*, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil (citronovník bergamotový)*, Limonene***, Linalool***, Citral***
*certifikovaná organická složka
***vyskytující se přirozeně v esenciálních olejích

VŮNĚ VÝROBKU
Sérum se sladce citrusovou vůní obsažených složek.

BARVA VÝROBKU
Výrobek transparentní modré barvy bez přídavku syntetických a minerálních barviv.

KONZISTENCE VÝROBKU
Nemastná a nelepivá konzistence velmi lehkého gelu s rychlým vstřebáváním ošetří pokožku za pár minut.

KONZERVAČNÍ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITÍ
Výrobek je stabilizovaný a konzervovaný látkou vhodnou a uznávanou pro přírodní a organické kosmetické produkty. Všechny obsažené látky jsou rostlinného původu, bez GMO a nanomateriálu a samozřejmě netestované na zvířatech. Dbejte však na adekvátní hygienu a výrobek aplikujte jen čistými a suchými prsty, aby se zamezilo jeho zanesení. Po otevření doporučujeme spotřebovat do 9 měsíců.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balený v zero waste papírové krabičce opatřené eko certifikáty FSC, CN, Green-e a Recycled Content, s papírovou etiketou potlačenou biologicky snadno odbouratelným barvivem. Obal výrobku můžete po jeho spotřebování jednoduše zkompostovat, nebo vhodit do modrého kontejneru určeného pro sběr papírového tříděného obalu.

Co znamenají jednotlivé certifikáty?
> FSC (Forest Stewardship Council) - Zaručuje, že dřevo použité na výrobu papíru bylo vytěžené zodpovědně s ohledem na trvalou udržitelnost lesa, životní prostředí a místní komunitu.
> CN (Made Carbon Neutral) - Označení CN značí závazek podporovat péči o naše klima a životní prostředí prostřednictvím uhlíkových kreditů nebo výsadby plantáží, které slibují další snížení emisí pod přímým dohledem nezávislé instituce.
> Green-e - Při výrobě se používá výhradně větrná energie šetrná k naší planetě.
> Recyklovaný poměr (Recycled content) - Při výrobě obalů se využívá co nejvyšší procento recyklovaného materiálu.
certifikaty-krabicky.jpg

Vaše bezpečnost je pro nás nejdůležitější, a proto, abychom zajistili pohodlí při používání výrobku, je samotný výrobek balen do 15 ml skleněných nebo 30 ml PET obalů vyrobených v EU.
Dáváme přednost recyklovaným a recyklovatelným certifikovaným obalovým materiálům, které jsou schváleny pro použití pro kosmetické výrobky. Zakoupením tohoto výrobku můžete i vy přispět ke snížení nadbytečného odpadu tím, že se jednoduše zapojíte do recyklačního programu Soaphoria, nebo zodpovědně recyklujte všechny obalové materiály.


UPOZORNĚNÍ
Jen pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstraňte předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, t.j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se dá předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud se po aplikaci projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu, vyhledejte lékařskou pomoc.8586023260987

Specifické reference

EAN13
8586017851566

Další produkty ve stejné kategorii: (16)