Ticho - směs přírodních silic

Ticho - směs přírodních silic

175,00 Kč
vč. DPH

Inspirací pro danou směs byly kouzelné procházky z našeho dětství zamrzlou krajinou a balzamovitým vzduchem lesů, ze kterých jsme si odnesli duševní spokojenost. Základní akordy udávají borovice a jalovce, které netradičně doladí právě orientální santalové dřevo a mediteránské šťavnaté tóny limetky a zelené mandarinky. Šmrnc jako hvězda na stromě podtrhne kapka vanilky. Vznešená zelená esence působí spirituálně uklidňující a přitom povzbuzující. Vykouzlí bezslovné ticho a nefalšovaný hygge pocit.


Soaphoria už dávno není jen o pohlazení krásné pokožky, ale o promyšleném konceptu životního stylu. Proto po bádání historických poznatků, Písma svatého a také námětů matky přírody, jsme ve výrobním týmu navrhli zcela specificky laděné esenciální směsi ze sakrálních olejů ve spojení s moderními a obzvláště nečekanými kombinacemi pro smysluplné přežití chvil, které Ti nabídneme jen v limitovaném množství. Těmito esencemi se snadno naladíš na správnou atmosféru, připravíš blahodárnou koupel, nebo přikvapením do oblíbeného panenského oleje vytvoříš osobní vonný tělový olej. Zažij naše novinky!

Zjisti o inspiraci k tvorbě těchto unikátních směsí přírodních silic  více i na našem blogu ;)

  > 100% PŘÍRODNÍ SMĚS SILIC
  > PRO ZDRAVOU AROMATERAPII
  > DO KOUPELE, SAUNY, DIFUZÉRU
  > PRO VLASTNÍ TVORBU

Přidat do seznamu přání (2)

100% čisté esenciální oleje nebo také organické éterické oleje představují vzácné produkty čistě přírodního původu. Esenciální oleje Soaphoria pocházejí z ekologického hospodářství, neobsahují žádné přidané složky ani alkohol, představují čistě přírodní éterické oleje. Použití silice je skutečně různorodé a právě této všestrannosti vděčí vonné oleje i za svou oblíbenost.
Nejznámější využití mají éterické oleje do aromalampy. Terapeutické účinky si nejlépe vychutnáte, pokud použijete přírodní esenciální oleje do difuzéru. Zajistí jemnou a přirozenou vůni a přitom neuvolňují do prostředí chemické látky, tedy chrání naše zdraví.
V domácnosti využijete esenciální oleje do praní, kde je při pracím cyklu možné přidat několik kapek silice na provonění prádla. Výborně se hodí také do sauny, vodních vysavačů, dokonce je můžete využít při vlastní tvorbě - použijte esenciální oleje do svíček, kterým dodají krásnou přirozenou vůni.
V kosmetice mají esenciální oleje na pleť, pokožku a vlasy množství blahodárných účinků. Podle konkrétního druhu a především ve správném poměru obsažené éterické oleje v přírodní kosmetice mohou pomoci s řešením nejrůznějších kožních problémů od akné až po vážnější dermatitidy. V případě, že si přejete dopřát úžasný voňavý lázeň, můžete přidat esenciální oleje do koupele.

OBSAH
10 ml

NÁŠ TIP
Přírodní vonné oleje představují drobnosti pro každodenní radost. Přinášejí do našich domovů čistou a nefalšovanou vůni přírody.
Esenciální oleje v bio kvalitě představují 100% koncentrované přírodní produkty. Pár kapek těchto voňavých pomocníků můžete přidat do koupele, silice v takové koncentraci však nejsou vhodné pro použití na pokožku bez jejich ředění! Proto v případě, že si přejete použít éterické oleje pro kosmetické účely, doporučujeme důkladné nastudování vhodných koncentrací jednotlivých kosmetických složek.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Přírodní esenciální oleje se výborně kombinují s rostlinnými oleji, které představují v případě kosmetického využití výborný "nosič". Pokud si přejete éterické oleje používat pro aromaterapii, je jen na Vás, zda se rozhodnete dopřávat prostor pro vyniknutí jediné vůni, nebo se v mističce aromalampy rozhodnete vytvořit vlastní unikátní směs přírodních éterických olejů :)

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen ve skleněné lahvičce s praktickým kapátkem. Obal je vratný v rámci našeho recyklačního programu.

UPOZORNĚNÍ
Uchovávejte v důkladně uzavřených obalech, předejdete tak "vyprchání" vůně. Vyhýbejte se přímému kontaktu s pokožkou a nepoužívejte pro kosmetické účely v neředěné formě. V souvislosti s používáním esenciálních olejů v období těhotenství dbejte na doporučení lékaře.
Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě při teplotě do + 35° C a nevystavujte přímému slunečnímu záření, zdroji vlhkosti a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

8586017853287

Tabulka vlastností

OBSAH
10 ml
VEGANSKÝ VÝROBEK
ano
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBEK
ano
BEZLEPKOVÝ VÝROBEK
ano
VÝROBEK BEZ PALMOVÉHO OLEJE
ano
FAIR TRADE VÝROBEK
ano
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
ano

Další produkty ve stejné kategorii: (10)