WHOW - čistící prášková maska a čistič (v skleném obalu)

WHOW - čistící prášková maska a čistič (v skleném obalu)

165,00 Kč
vč. DPH

Pečlivě namíchaná prášková pleťová maska s černým uhlím na podporu boje proti akné, černým tečkám, vyrážkám a dalším nedokonalostem pleti. Problematická, smíšená i mastná pleť se odvděčí jemnému a zároveň účinnému složení s obsahem bílého jílu, černého aktivního uhlí a oxidu zinečnatého (bez nano částic), které zabojuje se zanesenými póry, podrážděním i tvorbou zánětlivých ložisek. Pokožku zregenerují, efektivně vyčistí a podpoří její přirozenou obnovu. Navíc dodají cenné živiny v podobě ovesných proteinů a stopových prvků.

Prášková pleťová maska Whow! je vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pro mastnou, smíšenou, aknózní a problematickou pleť.

> čistě přírodní složení s bohatým obsahem minerálních a stopových prvků prospěšných pro zdraví pleti
> hloubkové čištění, detoxikace a obnova pleti pomáhá eliminovat výskyt akné, černých teček a pupínků a tvorbu zánětlivých ložisek
> prášková maska je ideálním produktem pro každý typ pleti - smícháním s hydrolátem, jogurtem, vodou či dalšími složkami představuje neuvěřitelně variabilního kosmetického pomocníka

 > PŘÍRODNÍ PLEŤOVÁ MASKA
 > VE FORMĚ JEMNÉHO PRÁŠKU
 > HLOUBKOVĚ ČISTÍ A DETOXIKUJE
 > SMÍŠENÁ, MASTNÁ A AKNÓZNÍ PLEŤ

Přidat do seznamu přání (4)

K udržení zdraví a krásy čisté a zářivé pleti bez pochyb patří i čistící rituály, díky kterým pleť zbavíme nečistot, pomůžeme jí najít vlastní rovnováhu a připravíme ji na vstřebávání následně aplikovaní vyživujících a hydratačních přípravků. Prášková pleťová maska představuje skvělý hravý a přitom účinný prostředek pro docílení žádoucích výsledků v podobě krásné, zdravé a zářivé pleti. Vyváženou kombinací čistících a aktivních látek zajistí pročištění pokožky a pórů a zároveň zklidnění pleti v případě podráždění. Čistě přírodní složení pravidelným používáním přispívá ke zlepšení stavu pleti, nezatěžuje ji, ale osvěžuje a jemně stimuluje k rychlejší obnově kožních buněk.

OBSAH
50 ml

NÁŠ TIP
Smíchejte práškovou masku s vodou, jogurtem nebo květovou vodou dle Vašeho typu pleti pro vytvoření účinné čisticí pleťové masky nebo experimentujte s přidáním olejíčků pro získání blahodárné masky pro revitalizaci a remineralizaci pleti.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Prášková pleťová maska se výborně kombinuje s květovými vodami - hydroláty, organickými oleji či esenciálními oleji podle typu pleti.

VŮNĚ VÝROBKU
Přírodní prášková maska nemá téměř žádnou vůni.

BARVA VÝROBKU
Za své šedo-černé zbarvení výrobek vděčí výhradně obsaženým složkám.

KONZISTENCE VÝROBKU
Výrobek má konzistenci jemně mletého prášku.

KONZERVAČNÍ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITÍ
Prášková maska neobsahuje přidané konzervační látky.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Produkt je balen v ekologickém skleněném obalu s praktickým PET uzávěrem. Sklo představuje odolný inertní materiál, díky čemuž je obsah výrobku chráněn. Navíc skleněné balení lze znovu využít v domácnosti nebo plnohodnotně recyklovat.
Obal výrobku je vratný v rámci našeho recyklačního programu.
V případě, že se rozhodnete obal výrobku vyhodit, po oddělení PET uzávěru jej vhoďte do zeleného kontejneru určeného pro sběr skleněného odpadu.

APLIKACE
Jako maska: Přiměřené množství práškové směsi (cca čajová lžička) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko nebo jogurt) v množství, aby po rozmíchání směsi se vytvořila pasta. Vzniklou masku naneste pomocí kosmetického štětce či špachtle, resp. prsty rukou na pleť vynecháním oblasti kolem očí a úst. Nechte působit do doby zaschnutí (cca. 15-20 minut) a následně opláchněte vlažnou vodou. Doporučujeme používat maximálně třikrát do týdne.
Jako čistič: Přiměřené množství práškové směsi (cca čajová lžička) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko) v množství, aby po rozmíchání směsi se vytvořila pasta. Vzniklou pastu naneste krouživými pohyby pomocí rukou a prstů, houbičky či kartáče na navlhčenou pleť a jemně promasírujte po jejím povrchu. Následně opláchněte vlažnou vodou. Určeno pro každodenní použití.

UPOZORNĚNÍ
Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření, zdroji vlhkosti a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, t. j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
Kaolin (bílý jíl) *, Activated Charcoal (aktivní uhlí) *, Avena Sativa Kernel Meal (oves) *, Phyllanthus Emblica Fruit Powder (embilika lékařská) *, Zinc Oxide (oxid zinečnatý bez nano částic)
* certifikovaná organická složka

8586017852792

Tabulka vlastností

OBSAH
50 ml
TYP PLETI
AKNÓZNÍ / PROBLEMATICKÁ
TYP PLETI
MASTNÁ
TYP PLETI
SMÍŠENÁ
CO MĚ TRÁPÍ
ROZŠÍŘENÉ PÓRY
CO MĚ TRÁPÍ
VYRÁŽKY
CO MĚ TRÁPÍ
AKNÉ
CO MĚ TRÁPÍ
ČERNÉ TEČKY

16 other products in the same category: