Glowing Enzymatic Peel-Mask

Glowing Enzymatic Peel-Mask

845,00 Kč
vč. DPH

Enzymatická exfoliační maska ​​určená pro šetrné odstranění odumřelých buněk z povrchu pleti a její obnovení bez mechanického podráždění. Pro docílení peelingového efektu a podporu rejuvenace postačuje krátká aplikace. Pleť zůstává po aplikaci čistá, jemná, vypnutá a rozzářená.

Přidat do seznamu přání (1)

Aktivní látky:
> Ovocné kyseliny - Představují deriváty fruktózy se silným regeneračním a protivráskovým účinkem. Komplex rozjasňuje pokožku, exfoliuje, zesvětluje pigmentové skvrny a redukuje nedokonalosti pleti.
> Kyselina mléčná - Kromě exfoliačního účinku podporuje obnovu kožních buněk, zlepšuje strukturu pokožky, sjednocuje zbarvení pleti a rozzařuje.

Obsah: 30ml

Konzistence a textura:
Řídká gelovo - vodnatá konzistence s komfortní texturou.

Vzhled a vůně:
Peelingová maska ​​s obsahem kombinace kyselin skupiny AHA (ovocné kyseliny) a PHA (kyselina mléčná).
Tekutina třpytivé zlaté barvy s příjemně pulzující ovocnou vůní.

Aplikace a doporučení:
Přiměřené množství naneste pomocí aplikátoru na obličej s vynecháním okolí očí a rtů a krouživými pohyby rovnoměrně rozetřete. Nechte působit maximálně 10 minut a následně odstraňte pomocí tamponu nebo kosmetické hadříku a opláchněte vodou vhodné teploty. Doporučujeme následné dva dny po aplikaci zvýšenou sluneční ochranu. Aplikujte večer a maximálně dvakrát týdně. Doporučujeme aplikovat na vyčištěnou pleť pomocí Sensational Cleansing & Rejuvenating Balm. Po aplikaci Glowing enzymatic Peel-Mask aplikujte Precious Youth Capture Oil a / nebo noční krém Velvetly Calming Night Cream. Vynechejte tonizaci s Glorious Recovery Fluid.
Nevhodný na podrážděnou, velmi suchou a citlivou pleť. Nevhodný používat v kombinaci s jinými kosmetickými přípravky s kyselým pH v jednom čase.

Složení: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua & Vaccinium myrtillus Fruit Extract, Saccharum officinarum Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Acer Saccharum Extract, Lactic Acid, Vanilla planifolia Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Xanthan Gum, Mica, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid

8586017859500

Další produkty ve stejné kategorii: (10)