Mýdlové ořechy na praní - 1kg

Mýdlové ořechy na praní - 1kg

295,00 Kč
vč. DPH

Mýdlové ořechy představují přírodní alternativu pro šetrné a ekologické praní prádla. Skořápky plodů stromu Sapindus mukorossi obsahují přírodní saponin, který účinně odstraňuje nečistoty a je vhodný i na praní jemných, citlivých či dětských textilií. Zachovává barvy a měkkost textilií, díky čemuž prodlužuje jejich životnost. Nedráždí pokožku, proto jsou vhodné i pro alergiky či lidi trpící ekzémy a jinými kožními problémy. Bezpečné pro septik.

> Mýdlové ořechy čistě přírodního původu představují výbornou alternativu produktů jako ekologický prací prášek či gel na praní
> Bez obsahu přidaných látek, s přirozenou velmi jemnou vůní, ideální pro citlivou pokožku
> V balení s praktickým textilním sáčkem pro snadné používání
> Určené pro praní na všech teplotách

  > VEGAN PRACÍ PROSTŘEDEK
  > ČISTĚ PŘÍRODNÍ PRODUKT
  > JEMNÝ K POKOŽCE I TEXTILU
  > IDEÁLNÍ PRO SEPTIK

Přidat do seznamu přání (0)

Na životní prostředí se vyplatí myslet i při běžných činnostech, například praní špinavého prádla. Ekologické prací prostředky představují šetrnou alternativu, která je biologicky snadno odbouratelná a navíc jemná k pokožce, snižuje riziko výskytu alergických či jiných reakcí a šetří Vaše oblečení a jiný textil, díky čemuž prodlužuje jeho životnost. Koncentrovaná forma umožňuje použití menšího množství prostředku potřebného na jedno použití a nízká úroveň toxicity ho přímo předurčuje na volbu číslo jedna při praní v pračce i ručním praní v každé ekologické domácnosti.

OBSAH
1000g

NÁŠ TIP
Díky několikanásobné použitelnosti jednotlivých ořechových skořápek, 0,5 kg mýdlových ořechů vydrží pro 4-člennou rodinu, která pere 2-3x týdně, přibližně 6 měsíců.
Pro zvýraznění vůně můžete do praní použít váš oblíbený organický esenciální olej.
Pro silnější znečištěné prádlo doporučujeme před praním v pračce namočit textilii do vodní lázně s přidáním pár skořápek ořechů.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Ekologický prostředek na praní tvoří nerozlučnou dvojici s ekologickým avivážním prostředkem. Z hlediska životního prostředí ale také dosažení optimálních výsledků se nedoporučuje kombinovat eko prostředky na praní s komerčními alternativami.
Všem, kteří hledají další možnosti, jak eliminovat svou uhlíkovou stopu a přispět tak k šetření naší planety vřele doporučujeme rozhlédnout se také po dalších kategoriích ekologických čistících a jiných užitečných přípravků do domácnosti značky Cleano.

BARVA VÝROBKU
Mýdlové ořechy mají přirozeně hnědozlatou barvu.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v PET doypacku, který ho chrání před vlivem okolního prostředí a vlhkostí. Po spotřebování obsahu obalu prosím vhoďte ho do žlutého kontejneru určeného pro sběr plastového odpadu.

APLIKACE
Na praní se dá několik polovin ořechů do sáčku z bavlny, které je součástí každého balení. Sáček se vloží mezi prádlo do pračky.

UPOZORNĚNÍ
Skladujte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při kontaktu s očima vymyjte velkým množstvím vlažné vody. Při přetrvávajících potížích vyhledejte pomoc lékaře.

8586017852006

Tabulka vlastností

OBSAH
1 kg
VEGANSKÝ VÝROBEK
ano
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBEK
ano
BEZLEPKOVÝ VÝROBEK
ano
VÝROBEK BEZ PALMOVÉHO OLEJE
ano
FAIR TRADE VÝROBEK
ano
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
ano