Čistící a leštící prostředek na okna a skleněné povrchy
  • pouze online

Čistící a leštící prostředek na okna a skleněné povrchy

155,00 Kč
vč. DPH

Vysoce účinný ekologický čistící a leštící prostředek na okna a skleněné povrchy se postará o dokonalou čistotu všech hladkých povrchů. Přípravek na bázi alkoholu, cukrových tenzidů a organických esenciálních olejů dokonale odmastí a odstraní prach a nečistoty a zároveň vyleští okna, zrcadla, keramické obklady či kachličky, skleněné vitríny, kuchyňské zástěny a jiné hladké povrchy, které potřebují rozzářit či zbavit šmouh.

> veganské složení bez živočišných přísad či syntetických barviv a vůní
> formulace bez dráždivých syntetických detergentů s obsahem organických esenciálních olejů
> praktické balení s mechanickým rozprašovačem bez škodlivých hnacích plynů představuje ideální alternativu pro zdravé ovzduší vaší domácnosti i životní prostředí
> účinně čistí, odmašťuje, odstraňuje prach a nečistoty a přináší vysoký lesk, šetří životní prostředí a je vhodný i pro septiky

  > EKOLOGICKÝ ČISTIČ A LEŠTIČ
  > PRO ZDRAVOU DOMÁCNOST
  > OKNA A SKLENĚNÉ POVRCHY
  > VHODNÝ PRO SEPTIK

Přidat do seznamu přání (2)

Na životní prostředí se vyplatí myslet i při běžných činnostech, jakými jsou například úklid, čištění a péče o domácnost. Ekologické čistící prostředky představují šetrnou alternativu, která je biologicky snadno odbouratelná a navíc šetrná k našemu zdraví, snižuje riziko výskytu alergických či jiných reakcí a nevysušuje. Unikátně účinné složení čistícího a leštícího prostředku na okna a skleněné povrchy představuje výbornou alternativu pro čisté okna, zrcadla, obklady či kuchyňské zástěny a další hladké povrchy a součásti domácnosti. Nízká úroveň toxicity výrobek přímo předurčuje na volbu číslo jedna pro úklid a udržování čistoty v každé ekologické domácnosti.

OBSAH
500ml

NÁŠ TIP
Upřednostněte čisticí prostředky s mechanickým rozprašovačem. Takový typ balení nevyžaduje přítomnost hnacích plynů, které nepříznivě ovlivňují naše zdraví a také zdraví naší planety.
Nastříkejte výrobek na okna a jiné povrchy, otřete suchou utěrkou a doleštěte jemnou textilií.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Z hlediska životního prostředí ale také dosažení optimálních výsledků a zachování vhodnosti a zejména efektivnosti použití ekologických čisticích prostředků se nedoporučuje kombinovat eko verze s komerčními alternativami.
Všem, kteří hledají další možnosti, jak eliminovat svou uhlíkovou stopu a přispět tak k šetření naší planety, vřele doporučujeme rozhlédnout se také po dalších kategoriích ekologických pracích, čistících a jiných užitečných přípravků do domácnosti značky Cleano.

VŮNĚ VÝROBKU
Výrobek má vůni zeleného čaje.

BARVA VÝROBKU
Výrobek neobsahuje přidaná barviva, je téměř transparentní, případné jemné zakalení je přirozené díky obsahu esenciálních olejů.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v praktické PET lahvičce o objemu 500ml s mechanickým rozprašovačem. Obal výrobku je díky tomuto mechanismu možné po spotřebování obsahu a důkladném umytí znovu využít v domácnosti, nebo nám ho můžete jednoduše vrátit v rámci našeho recyklačního programu.
Pokud se rozhodnete obal vyhodit prosím vhoďte ho do žlutého kontejneru určeného pro sběr plastového odpadu.

APLIKACE
Prostředek nastříkejte na povrch a utěrkou vyleštěte. Pokud je povrch silně znečištěn, před použitím tohoto prostředku pročistěte povrch mechanicky pomocí houby saponátovou vodou.

UPOZORNĚNÍ
Skladujte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při kontaktu s očima vymyjte velkým množstvím vlažné vody. Při přetrvávajících potížích vyhledejte pomoc lékaře.

8586017856387

Tabulka vlastností

OBSAH
500 ml
VEGANSKÝ VÝROBEK
ano
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBEK
ano
BEZLEPKOVÝ VÝROBEK
ano
VÝROBEK BEZ PALMOVÉHO OLEJE
ano
FAIR TRADE VÝROBEK
ano
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
ano

Další produkty ve stejné kategorii: (13)