Gel na nádobí - mandarinka

Gel na nádobí - mandarinka

165,00 Kč
vč. DPH

Ekologický gel na nádobí s mandarinkou představuje čistící saponát bez chemie. Díky složení z přírodních tenzidů účinně odstraní špínu, mastnotu i usazeniny, přičemž nedráždí pokožku. Je vhodný pro všechny druhy nádobí a materiály a ztělesňuje ideální prostředek na mytí nádobí pro citlivou pokožku i pro septiky a to díky vysoké biologické rozložitelnosti obsažených složek. Bez syntetických vůní, s přídavkem organických esenciálních olejů.

> Veganské složení založené na rostlinných tenzidů a složek, s obsahem organických esenciálních olejů
> Formulace bez chemie a syntetických detergentů či vůní snižuje riziko podráždění pokožky a vzniku alergických reakcí, nevysušuje a je vhodný i pro citlivou pokožku
> Díky unikátnímu složení nejvyšší biologické rozložitelnosti a nízké úrovni toxicity pro vodní organismy je ekologický saponát vhodný i pro septiky
> Účinně čistí, odmašťuje a odstraňuje usazeniny a zbytky jídla, přičemž chrání pokožku i životní prostředí

 > VEGAN SAPONÁT NA RIAD   
 > BIOLOGICKY ODBÚRATEĽNÝ   
 > JEMNÝ K POKOŽKE
 > ÚČINNÝ VOČI ŠPINE A MASTNOTE Přidat do seznamu přání (1)

Na životní prostředí se vyplatí myslet i při běžných činnostech, jako např. mytí nádobí. Ekologické prostředky na mytí nádobí představují šetrnou alternativu, která je biologicky snadno odbouratelná a navíc jemná k pokožce, snižuje riziko výskytu alergických či jiných reakcí a nevysušuje pokožku rukou. Unikátní účinné složení představuje výbornou alternativu pro čisté nádobí. Nízká úroveň toxicity výrobek přímo předurčuje na volbu číslo jedna při boji se špinavým nádobím a mastnotou v každé ekologické domácnosti.

OBSAH
400ml

NÁŠ TIP
Myslete ekologicky - zastavte vodu, dokud na nádobí aplikujete čisticí prostředek.
Pro velmi mastné či znečištěné nádobí doporučujeme nechat je chvilku odstát, rozpustit a odmočit napuštěním vody a přidáním malého množství ekologického gelu na nádobí.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Ekologický prostředek na mytí nádobí tvoří nerozlučnou partu s dalšími ekologickými alternativami. Z hlediska životního prostředí ale také dosažení optimálních výsledků a zachování vhodnosti a zejména efektivnosti použití ekologických čisticích prostředků se nedoporučuje kombinovat eko verze s komerčními alternativami.

Všem, kteří hledají další možnosti, jak eliminovat svou uhlíkovou stopu a přispět tak k šetření naší planety, vřele doporučujeme rozhlédnout se také po dalších kategoriích ekologických pracích, čistících a jiných užitečných přípravků do domácnosti značky Cleano.

VŮNĚ VÝROBKU
Výrobek má jemnou a nevtíravou vůni čerstvých šťavnatých mandarinek.

BARVA VÝROBKU
Výrobek bez přídavku syntetických barviv vděčí za své oranžové zbarvení výhradně přírodním barvivům a práškům.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v praktickém PET obalu o objemu 400ml s PET pumpičkou. Pumpička slouží k přesné dávkování. Po spotřebování výrobku lze obal vrátit v rámci recyklačního programu.
Obal po spotřebování obsahu a důkladném umytí můžete opětovně využít i v domácnosti.
Pokud se rozhodnete obal vyhodit prosím vhoďte ho do žlutého kontejneru určeného pro sběr plastového odpadu.

APLIKACE
Řiďte se doporučeným dávkováním podle intenzity znečištění nádobí uvedeném přímo na etiketě výrobku.

UPOZORNĚNÍ
Skladujte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s očima. Při kontaktu s očima vymyjte velkým množstvím vlažné vody. Při přetrvávajících potížích vyhledejte pomoc lékaře.

Je výrobok vhodný pre citlivú pokožku?
Áno, aj jedinci s citlivou pokožkou si ekologický gél na riad zamilovali. Vďaka šetrnému zloženiu pokožku nedráždi a nevysušuje.

Je ekologický saponát vhodný aj na mastný riad, plechy či pekáče?
Áno, výrobok účinne odmastňuje a čistí aj plechy, pekáče a hrnce.

Je vhodný pre septik?
Áno, vďaka zloženiu s vysokou biodegradabilitou je produkt bezpečný aj pre septik.

Je vhodný na usadeniny a staršie zájdené kuchynské pomôcky?
Áno, v prípade silného znečistenia, usadenín, pripálenín a podobne, odporúčame riad na chvíľu pred samotným umytím odmočiť napustením vody s prídavkom malého množstva ekologického gélu na riad.

Je vhodný aj na umývanie citlivých materiálov ako je napríklad striebro?
Áno, výrobok je vhodný aj na citlivé materiály a povrchy. V prípade špecifických materiálov však odporúčame najskôr vyskúšať výrobok na malej plôške. Ak nezaznamenáte žiadnu reakciu, môžete sa bez obáv pustiť do umývania.

Môžem ekologický gél na riad použiť aj do umývačky riadu?
Nie. Kvôli obsahu tenzidov, ktoré spôsobujú penivosť produktu, výrobok neodporúčame používať v umývačke riadu.

Je možné výrobok použiť aj na odmastnenie textilu pred alebo počas prania?
Áno, na mastné fľaky na oblečení či obrusoch môžete aplikovať malé množstvo výrobku ešte pred praním, alebo môžete pridať malé množstvo výrobku priamo do prania.

8586017859579

Tabulka vlastností

OBSAH
400ml
VEGANSKÝ VÝROBEK
ano
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBEK
ano
BEZLEPKOVÝ VÝROBEK
ano
VÝROBEK BEZ PALMOVÉHO OLEJE
ano
FAIR TRADE VÝROBEK
ano
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
ano

Další produkty ve stejné kategorii: (13)