Práškový čistič - pomeranč

Práškový čistič - pomeranč

165,00 Kč
vč. DPH

Univerzální ekologický čistící prostředek pro celou domácnost ve formě prášku. Ekologický práškový čistič bez zbytečné chemie nezatěžuje přírodu a zdraví a představuje všestranný čistící prostředek na všechny povrchy. Univerzální čistící prostředek zabojuje s usazeninami, špínou a nečistotami, mastnotou i vodním kamenem. Nedráždí povrchy, neobsahuje pevné částice a tudíž se hodí i na hladké plochy citlivé na poškrábání. Složení z přírodních surovin nedráždí, je šetrné a jemné ik citlivé pokožce a biologicky odbouratelné. S esenciálními oleji. Vhodný pro septiky.

> veganské složení založené na rostlinných složkách s vysokou biologickou rozložitelností
> formulace bez chemie a syntetických detergentů či vůní snižuje riziko podráždění pokožky a vzniku alergických reakcí, nevysušuje a je vhodný i pro citlivou pokožku
> díky unikátnímu složení nejvyšší biologické rozložitelnosti a nízké úrovni toxicity pro vodní organismy je čistící koncentrát vhodný i pro septiky
> účinně čistí, odmašťuje, odstraňuje usazeniny a špínu, přináší čistotu do každé domácnosti, přičemž šetří životní prostředí

  > VEGAN PRÁŠKOVÝ ČISTIČ
  > BIOLOGICKY ODBOURATELNÝ
  > NA ŠPINU, MASTNOTU A USADENINY
  > IDEÁLNÍ PRO SEPTIK

Přidat do seznamu přání (3)

Na životní prostředí se vyplatí myslet i při běžných činnostech, jako je úklid, čištění a péče o domácnost. Ekologické čistící prodtřídky představují šetrnou alternativu, která je biologicky snadno odbouratelná a navíc jemná k pokožce, snižuje riziko výskytu alergických či jiných reakcí a nevysušuje. Unikátní účinné složení všestranného práškového čističe představuje výbornou alternativu pro čistou kuchyni, koupelnu, sporáky či jiné předměty a nejrůznější povrchy. Odstraňuje zašlou špínu, usazeniny i mastnotu a vodní kámen. Nízká úroveň toxicity výrobek přímo předurčuje pro volbu číslo jedna pro úklid a udržování čistoty v každé ekologické domácnosti.

OBSAH
500g

NÁŠ TIP
Ekologický práškový čistič výborně poslouží při čištění dřezů, umyvadel, varných desek a sporáků, ale také koupelnové sanity či keramických a jiných obkladů.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Z hlediska životního prostředí ale také dosažení optimálních výsledků a zachování vhodnosti a zejména efektivnosti použití ekologických čisticích prostředků se nedoporučuje kombinovat eko verze s komerčními alternativami.
Všem, kdo hledají další možnosti, jak eliminovat svoji uhlíkovou stopu a přispět tak k šetření naší planety, vřele doporučujeme rozhlédnout se také po dalších kategoriích ekologických pracích, čistících a jiných užitečných přípravků do domácnosti značky Cleano.

VŮNĚ VÝROBKU
Výrobek vděčí za svou svěží pomerančovou vůni výhradně čistě přírodním esenciálním olejům.

BARVA VÝROBKU
Výrobek neobsahuje přidaná barviva, je přirozeně bílé barvy.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v praktickém PET obalu s PET uzávěrem. Po spotřebování výrobku lze obal vrátit v rámci recyklačního programu.
Obal po spotřebování obsahu a důkladném umytí můžete opětovně využít i v domácnosti.
Rozhodnete-li se obal vyhodit, prosím, vhoďte jej do žlutého kontejneru určeného pro sběr plastového odpadu.

APLIKACE
Prostředek aplikujte v neředěné formě na znečištěný povrch pomocí mokré houby. Nechte chvíli působit a opláchněte vodou, resp. přetřete čistou mokrou utěrkou.

UPOZORNĚNÍ
Skladujte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima. Při kontaktu s očima vymyjte velkým množstvím vlažné vody. Při přetrvávajících potížích vyhledejte pomoc lékaře.

8586017858633

Tabulka vlastností

OBSAH
500g
VEGANSKÝ VÝROBEK
ano
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBEK
ano
BEZLEPKOVÝ VÝROBEK
ano
VÝROBEK BEZ PALMOVÉHO OLEJE
ano
FAIR TRADE VÝROBEK
ano
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
ano

Další produkty ve stejné kategorii: (13)