Osvěžující a stimulační peeling pro normální až citlivou pleť
  • Snížená cena

Osvěžující a stimulační peeling pro normální až citlivou pleť

337,00 Kč
252,75 Kč - 25%
vč. DPH

> navržen pro všechny typy pleti, speciálně pro normální až velmi citlivou, žíznivou a šupinatou, podrážděnou a bez jasu
> pro všechny věkové kategorie
> krémová konzistence s jemnou frakcí pemzy
> efektivně čistí do hloubky a šetrně odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pleti
> mírně stahuje póry a osvěžuje bez podráždění a vysušování
> zvláčňuje a uklidňuje
> redukuje nedokonalosti pleti i černé tečky
> eliminuje nezdravé projevy pleti, zjemňuje, navrací jas a vypíná
> zlepšuje celkový vzhled pleti a přispívá k udržení jejího zdravě vypadajícího vzhledu

  > ČISTICÍ PEELING NA TVÁŘ
  > JEMNÝ PLEŤOVÝ PEELING
  > OSVĚŽENÍ A STIMULACE
  > NORMÁLNÍ A CITLIVÁ PLEŤ

   CHCI VZOREK   

Přidat do seznamu přání (4)

Osvěžující & stimulační peeling Majestic je správnou volbou pro doplňkové čištění a ošetření:
> křehké pleti náchylné k podráždění, zarudnutí a tvorbě ekzémů,
> citlivé se sklonem k tvorbě šupin,
> normální pleti mdlé a bez jiskry,
> smíšené pleti se sklonem k zanesení pórů, avšak dehydratované,
> problematické pleti se sklonem k tvorbě vyrážek ze stresu,
> zralé pleti poznačené známkami stárnutí z důvodu dehydratace pleti.

Obsahuje cenné látky jako:
> lahodný krémový základ s obsahem kokosového oleje, který doplňuje výborný humektant ve formě rostlinného glycerinu;
> jemně mletá frakce pemzy zajistí šetrnou a velmi efektivní exfoliaci bez podráždění;
> esenciální oleje pomeranče a citrónu působí stimulačně, zvyšují mikrocirkulaci pleti, povzbuzují a navracejí ztracený lesk;
> vitamin C rozjasňuje a vitalizuje;
> vitamín E ochraňuje a umocňuje obranyschopnost pleti.

VLASTNOSTI
Bez GMO, sulfátů, glykolů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

OBSAH
100ml

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Čistící peeling se výborně kombinuje s ostatními výrobky navrženými pro ošetření pleti podle její typologie. Upřednostněte minimálně tříkrokový systém ošetření sestávajícího z čištění, tonizace a hydratace/výživy. Zvolte vhodný čistící výrobek, následně hydrolátem dočistěte a tonizujte pleť a ošetřete krémem pro dodání aktivních látek a živin. Jako doplňkovou péči si dopřejte pleťovou masku minimálně jednou týdně.

VŮNĚ VÝROBKU
Pleťový peeling s lehkým náznakem vůně citrusových plodů.

BARVA VÝROBKU
Produkt bílé až pastelově šedé barvy bez obsahu syntetických a minerálních barviv.

KONZISTENCE VÝROBKU
Lehká krémová konzistence s abrazivní složkou ve formě mleté pemzy.

KONZERVAČNÍ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITÍ
Výrobek je stabilizován a konzervován látkou vhodnou a uznávanou pro přírodní a organické kosmetické produkty. Dbejte však na adekvátní hygienu a výrobek aplikujte jen čistými a suchými prsty, aby se zamezilo jeho zanesení.
Po otevření výrobek doporučujeme spotřebovat do 9 měsíců.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Produkt je balen v ekologickém skleněném obalu s praktickým těsnícím uzávěrem. Sklo představuje odolný inertní materiál, díky čemuž je obsah výrobku chráněn. Navíc je skleněné balení možné opětovně využít v domácnosti nebo recyklovat.
Upřednostňujeme recyklované a recyklovatelné certifikované obalové materiály, které jsou schváleny pro použití pro kosmetické výrobky. Koupí tohoto produktu můžete přispět ke snižování nadbytečného odpadu i vy a to jednoduše zapojením do recyklačního programu Soaphoria nebo zodpovědnou recyklací všech obalových materiálů.

APLIKACE
Přiměřené množství výrobku naneste prsty nebo pomocí kartáčku na čelo, nos a bradu pro důkladné pročištění záhybů na bocích nosu. Začněte uprostřed čela a postupujte ke spánkům. Jemně krouživými pohyby ošetřete nos od kořene po špičku. Na okrajích nosu použijte silnější krouživé pohyby a postupujte jemněji přes tváře směrem k uším. Pokračujte po obou stranách podél čelisti k bradě. Na závěr přejděte po levé straně brady níže na krk. Opláchněte obličej a krk vodou vhodné teploty a usušte přiložením měkkého ručníku. U normální, smíšené či problematické pleti používejte peeling dva až třikrát týdně, zatímco u citlivé pleti jednou až dvakrát týdně.

UPOZORNĚNÍ
Jen pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Dojde-li k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, tzn. j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek pro jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
Aqua (voda), Caprylic/Capric Triglyceride Oil (frakcionovaný kokosový olej), Glyceryl Stearate (emulzifikační složka), Glycerine (glycerin rostlinného původu)*, Cocus Nucifera Fruit Oil (kokosový olej) *, Cetearyl Alcohol (emulgační složka rostlinného původu), Cetyl Alcohol (emulgační složka rostlinného původu), Pumice Powder (pemza)*, Citrus Medica Limonum Peel Oil (citrónovník)*, Citrus Aurantium Dulcis Oil (pomerančovník hořký)*,  Camellia Kiss Seed Oil (čajovník japonský)*, Ascorbyl Palmitate (antioxidant, vitamín C), Tocopheryl Acetate (antioxidant, vitamín E), Aloe Barbadensis Leaf Powder (aloe pravá) *, Ethylhexylglycerin (konzervační složka), Xanthan Gum (stabilizátor rostlinného původu)*, Citral***, Linalool***, Limonene***, Geraniol***.
* certifikovaná organická složka
*** vyskytuje se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních

8586017854130

Tabulka vlastností

TYP PLETI
NORMÁLNÍ
TYP PLETI
CITLIVÁ
CO MĚ TRÁPÍ
MDLÝ TÓN PLETI
CO MĚ TRÁPÍ
UNAVENÁ PLEŤ
CO MĚ TRÁPÍ
REGENERACE PLETI
CO MĚ TRÁPÍ
NEČISTOTY

Další produkty ve stejné kategorii: (7)