Relaxační solná směs do koupele proti stresu

230,00 Kč (vč. DPH)
  • Kuriér PPL ČR 105,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin na adresu

  • Packeta výdejní místo 85,00 Kč
  • objednávka bude expedována do cca. 48 hodin

Kód:
8586017851740
Značka:
Oblíbené1
Porovnat0
Seznam přání

Lahodná bylinná - květinová šumivá solná směs do koupele s příjemnou relaxační vůní představuje ideální prostředek pro načerpání nové energie a zároveň péči o pokožku celého těla. Unikátní zážitek přinese díky pečlivě vybraným organickým aromaterapeutickým esenciálním olejům, jejichž vůně rozmazlí mysl a "obyčejná" lázeň okamžitě promění na skutečnou wellness proceduru. Přispívá k odbourání stresu, celkové regeneraci organismu a pomáhá znovu najít harmonii těla a duše.

Šumivá solná směs do koupele je vhodná jako přísada do koupele pro všechny typy pokožky a věkové kategorie.

> vhodná jako přísada do koupele pro všechny typy pokožky a věkové kategorie
> čistě přírodní složení poskytuje bohaté zásoby minerálních látek a podporuje vyšší obranyschopnost
> epsomská sůl pomáhá odbourávat svalové napětí
> díky obsahu jedlé sody a kyseliny citronové se směs při styku s vodou krásné rozšumí
> rozmazlující esenciální oleje provoní koupel a postarají se o dokonalý relaxační zážitek
> vhodně zvolená kompozice napomůže k odbourání stresu a nepříjemných pocitů, dobije energií do dalšího náročného dne
> soli a solné směsi do koupele jsou ideálním prostředkem pro pravidelnou a navíc výjimečně příjemnou péči o pokožku :)

  > VEGAN KOUPELOVÁ SOLNÁ SMĚS
  > S BYLINNOU VŮNÍ
  > CENNÝ ZDROJ MINERÁLŮ
  > SE SUŠENÝMI BYLINKAMI
 

Čtěte víceZobrazit méně
Popis

V koloběhu běžných povinností, radostí a starostí častokrát zapomínáme sami na sebe, občas se nám však chvilka nerušeného klidu žádá jako sůl. Právě tehdy je relaxační koupel výborným prostředkem pro odbourání stresu, vytřídění myšlenek či načerpání nové energie. Ukradněte si pro sebe krátkou chvilku a dopřejte si zasloužený pocit výjimečnosti, kdykoli se vám zažádá. Sůl do koupele promění závěr náročného dne na rozmazlující zážitek pro vaše tělo i mysl. Ideální je také pro zpříjemnění rutinního koupání a uvolnění unaveného či ztuhlého svalstva. Proměňte svou koupelnu na místo očisty nejen těla ale i ducha a místo plné pozitivní energie a harmonie těla i duše :)

HLAVNÍ SLOŽKY
> mořská sůl - je zdrojem vysokého obsahu minerálů jako jsou hořčík, draslík, sodík, chrom, brom, selen a mnohé další, prospívá zdraví pokožky, podporuje její přirozenou obranyschopnost a zbavuje ji toxinů
> epsomská hořká sůl - pomáhá odbourávání a vyplavení toxinů, obnovuje rovnováhu pH pokožky, odstraňuje svalové napětí
> kompozice esenciálních olejů - aromaterapeuticky účinkuje na mysl, pomáhá odbourávat každodenní stres, zklidňuje a navozuje pozitivní myšlenky

OBSAH
280g

NÁŠ TIP
Nemusíte mít doma vanu na to, abyste si dokázali sůl do koupele užít! Rozpusťte malé množství v lavórku s teplou vodou a dopřejte zasloužený wellness chodidlům nebo tímto způsobem připravte upracované ruce na manikúru.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Sůl do koupele můžete kombinovat s kterýmkoliv jiným výrobkem Soaphoria. Zároveň je jen na vás, zda se rozhodnete pro sůl do koupele ve vaší oblíbené vonné edici, nebo si příjemný čas strávený ve vaně zpestříte jejich střídáním :)

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI
8586017851740

Tabulka vlastností

Vratný obal výrobku
áno
DOSTUPNOST
exkluzivně online
VLASTNOSTI A ÚČINKY
antibakteriální
antioxidační
hydratační
regenerační
s kousky bylin/plodů
vhodná k uvolnění celého těla
vhodná pro domácí wellness

Specifické reference

ean13
8586017850408
PODROBNOSTI

VŮNĚ VÝROBKU
Neobvyklá lahodná vonná kompozice pomeranče červeného, levandule lékařské, muškátu omamného a šalvěje lékařské je přímo stvořená pro účinné odbourání stresu, únavy a nervového napětí. Potlačuje bolesti hlavy a migrénu, zmírňuje projevy strachu, deprese a nespavosti. Zvyšuje koncentraci a pozornost, evokuje příjemnou náladu a pocit štěstí.

BARVA VÝROBKU
Výrobek bez obsahu syntetických barviv. Punc jedinečnosti mu dodávají příjemně dekorativní sušené bylinky, květy a plody.

KONZISTENCE VÝROBKU
Výrobek má konzistenci hrubozrnných částeček soli v kombinaci se sušenými rostlinkami a ovocem. Díky obsahu jedlé sody a kyseliny citronové se směs při styku s vodou příjemně rozšumí a uvolní aromaterapeutickou vůni.

KONZERVAČNÍ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITÍ
Výrobek neobsahuje syntetické konzervační látky, přesto je stabilní, avšak háklivý na vlhkost. Dodržujte doporučené skladovací podmínky a po otevření okamžitě spotřebujte.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v recyklovatelném plastovém kelímku s praktickým uzávěrem. Po spotřebování výrobku můžete kelímek vypláchnout vodou a použít pro uskladnění drobností v domácnosti, jako jsou knoflíky či hřebíky :) Obal je vratný v rámci našeho recyklačního programu.
Pokud se rozhodnete obal výrobku vyhodit, vhoďte ho do kontejneru určeného na sběr plastového separovaného odpadu.

APLIKACE
Jako lázeň: Přiměřené množství solné směsi (cca 100 až 150 g) nasypte do vody teplé 35-39 ° C a nechte úplně rozpustit. Dávka solné směsi na jeden koupel by neměla přesáhnout 450g. Doporučená délka koupele je 15 až 20 minut. Doporučujeme používat maximálně třikrát týdně a po proceduře si dopřát relax.
Jako koupel nohou: Přiměřené množství solné směsi (cca polévková lžíce na 5 litrů vody) nasypte do vody teplé 35-39 ° C a nechte úplně rozpustit. Ponořte nohy do vody na dobu 15 až 20 minut.
Jako roztok k inhalaci: Přiměřené množství solné směsi (cca čajová lžička) rozmíchejte v nádobě s vařící vodou, po vyvinutí páry inhalujte po dobu 10 až 15 minut.
Jako oplach: Přiměřené množství solné směsi (cca ½ čajová lžička) rozmíchejte v nádobě s převařenou teplou vodou a postižené místo na těle oplachujte pět až šestkrát denně.
Jako solný roztok: Přiměřené množství solné směsi (cca čajová lžička na litr vody) rozmíchejte v nádobě s převařenou teplou vodou, nechte působit 30 minut až 2 hodiny.
Jako natírací roztok: Přiměřené množství solné směsi (cca polévková lžíce na litr vody) rozmíchejte v nádobě s převařenou teplou vodou teploty cca. 39 ° C. Roztokem promočenou houbičkou natírejte celé tělo dvakrát denně (ráno a večer). Při vysoké horečce natírejte celé tělo. Při nachlazení je vhodné natírat chodidla a dlaně.
Jako zábal: Bavlněnou textilii nebo pyžamo namočte v koncentrovaném solném roztoku, celé tělo včetně končetin zabalte od krku k patám a přikryjte teplou dekou, nechte působit 1 až 2 hodiny.
Jako obklad: Po přípravě solného roztoku ponořte obvaz a nechte ho nasáknout roztokem. Následně obklad přiložte na postižené místo, zaviňte fólií, resp. ručníkem a nechte působit 1 až 2 hodiny.

UPOZORNĚNÍ
Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
Sodium Chloride (kamenná sůl) *, Maris Sal (mořská sůl) *, Magnesium Sulfate Heptahydrate (Epsomská hořká sůl), Sodium Bicarbonate, Citric Acid (kyselina citrónová), Pelargonium Graveolens Oil (muškát omamný) *, Citrus Sinensis Fruit Extract (pomeranč červený) *, Salvia Officinalis Oil (šalvěj lékařská) *, Lavandula Angustifolia Oil (levandule lékařská) *, Citrus Sinensis Fruit (pomeranč červený) *, Lavandula Angustifolia Flower (levandule lékařská) *, Rosa Centifolia Flower (růže stolistá) *, Limonene ***, Linalool ***, Citral ***, Citronellol ***, Geraniol ***
* certifikovaná organická složka
*** vyskytující se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Je sůl do koupele vhodná i pro děti?
Ano, sůl do koupeleje výborným zpestřením koupele i pro děti :)

Jsem alergik, jak mám zjistit, zda je pro mě výrobek vhodný?
Malé množství výrobku smíchejte s vodou v poměru 1:10. Namočte do vody ruku či jinou část těla a chvíli počkejte. Pokud se na pokožce neprojeví žádná negativní reakce, výrobek můžete klidně používat. V případě podráždění pokožky, výsypu či jiné reakce a v případě, že je Vám známa alergie na konkrétní složku výrobku, výrobek nedoporučujeme používat.

Barví sůl do koupele vodu? A co vanu?
Výrobek jemně zbarví vodu, barvu vaší vany však neovlivní.

Jak často mohu sůl do koupele používat?
Vzhledem k šetrnému přírodnímu složení, které pokožku nevysušuje, nejsou známy žádné omezení v pravidelnosti užívání výrobku. Klidně použijte sůl do koupele vždy, když si najdete čas na relax ;)

Recenze
Žádné názory

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Jiní zákazníci si také koupili:
Produkty ve stejné kategorii (16 ):
130,00 Kč (vč. DPH)
Sůl do koupele s příjemnou smyslnou vůní představuje ideální prostředek pro načerpání nové energie a zároveň péči o pokožku celého těla. Unikátní zážitek přinese díky pečlivě vybíraným organickým esenciálním olejům,...
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se