PYŠNÁ PRINCEZNA - VÁNOČNÍ KOULE S DUŠÍ
  • Novinka

PYŠNÁ PRINCEZNA - VÁNOČNÍ KOULE S DUŠÍ

345,00 Kč
vč. DPH

    tradičně foukaná skleněná koule
    poctivý handmade produkt
    ručně malované detaily nevšední kreativity
    inspirovaná vánočními pohádkami, příběhy a koledami
    ideální dárek s nostalgickou duší v decentním balení

Přidat do seznamu přání (0)

Soaphoria zakládá na hodnotách, které se v tomto uspěchaném světě už pomalu, ale jistě vytrácejí. Vážíme si vynalézavosti a poctivé práce šikovných lidí z našeho okolí, proto ani letošní Vánoce nemohou být výjimkou a podpora nevšední kreativity se opět stala naší bezmeznou prioritou.

Sváteční období plné nestárnoucích a věčně zelených tradic nás motivovalo k návrhu unikátních produktů ve formě tradičně foukaných, detailně ručně malovaných skleněných vánočních koulí. Při návrhu jejich motivů jsme se nechali inspirovat nejkrásnějšími vánočními pohádkami, nostalgickými příběhy našeho dětství či hřejivými svátečními koledami.

Překrásné a přitom decentní dárkové balení nás zve k prožití nejvýjimečnějších chvil. Ukrývá unikátní kousky slovenské výroby, díky které vynikne nejen křehká krása s nevyčerpatelnou kreativitou, ale i nedoceněná ruční práce a drahocenný čas, které si s hrdostí zaslouží náš obdiv. Limitovaná kolekce devíti vánočních koulí ztělesňuje rozmanitost naší kultury, dětskou hravost a nezbednost, nejkrásnější vzpomínky, ale i hluboká ponaučení plynoucí z těchto pohádek a povídek.

Obdarujte svou milovanou osobu, nebo bez výčitek potěšte sami sebe dárkem nejvyšší kvality a výpovědní hodnoty. Dárkem, který nestárne, ale stane se každoroční připomínkou kouzelných chvil a nádherného pouta. Dárkem spjatým s poctivou slovenskou tradicí a nostalgickou krásou. S očekáváním rozbalte samotnou dokonalost, prociťte vášeň neúnavné ruční práce a staňte se strážcem jedné z nejpřenádhernějších tradic.

Další produkty ve stejné kategorii: (8)