VÁNOČNÍ OPLATKY - vánoční koule s duší

310,50 Kč (vč. DPH) 345,00 Kč
-10%
Kód:
Oblíbené0
Porovnat0
Seznam přání

           tradičně foukaná skleněná koule
     poctivý domácí produkt
     ručně malované detaily nevšední kreativity
     inspirovaná vánočními pohádkami, příběhy a koledami
     ideální dárek s nostalgickou duší v decentním balení


Čtěte víceZobrazit méně
Popis

Soaphoria zakládá na hodnotách, které se v tomto uspěchaném světě už pomalu, ale jistě vytrácejí. Vážíme si vynalézavosti a poctivé práce šikovných lidí z našeho okolí, proto ani letošní Vánoce nemohou být výjimkou a podpora nevšední kreativity se opět stala naší bezmeznou prioritou.

Sváteční období plné nestárnoucích a věčně zelených tradic nás motivovalo k návrhu unikátních produktů ve formě tradičně foukaných, detailně ručně malovaných skleněných vánočních koulí. Při návrhu jejich motivů jsme se nechali inspirovat nejkrásnějšími vánočními pohádkami, nostalgickými příběhy našeho dětství či hřejivými svátečními koledami.

Překrásné a přitom decentní dárkové balení nás zve k přežití nejvýjimečnějších chvil. Ukrývá unikátní kousky slovenské výroby, díky které vynikne nejen křehká krása s nevyčerpatelnou kreativitou, ale i nedoceněná ruční práce a drahocenný čas, které si s hrdostí zaslouží náš obdiv. Limitovaná kolekce devíti vánočních koulí ztělesňuje rozmanitost naší kultury, dětskou hravost a nezbednost, nejkrásnější vzpomínky, ale i hluboká ponaučení plynoucí z těchto pohádek a povídek.

Obdarujte svou milovanou osobu, nebo bez výčitek potěšte sami sebe dárkem nejvyšší kvality a výpovědní hodnoty. Dárkem, který nestárne, ale stane se každoroční připomínkou kouzelných chvil a nádherného pouta. Dárkem spjatým s poctivou slovenskou tradicí a nostalgickou krásou. S očekáváním rozbalte samotnou dokonalost, prociťte vášeň neúnavné ruční práce a staňte se strážcem jedné z nejpřenádhernějších tradic.

Čtěte víceZobrazit méně
VLASTNOSTI
PODROBNOSTI

Rozměry: vánoční koule průměru 80 mm

Materiál: sklo

Země původu: Slovensko

Recenze
Žádné názory

Napište komentář

  • Spokojenost:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Produkty ve stejné kategorii (6 ):
310,50 Kč (vč. DPH) 345,00 Kč
-10%
           tradičně foukaná skleněná koule     poctivý domácí produkt     ručně malované detaily nevšední kreativity     inspirovaná vánočními pohádkami, příběhy a koledami     ideální dárek s nostalgickou duší v...
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se