Organic Raspberry Seed Oil

Select a variant: brown bottle with pipette
Kc245.00
Overall rating
5
5 Reviews
Satisfaction
(5)
Michala
olej, který je vhodný nejen k opalování, ale i po opalování k regeneraci pokožky. Je však třeba nezapomínat jej opětovně nanášet během opalování, abyste předešli spálení. Vůně není moc lákavá, ale ani není nepříjemná. Zkoušela jsem na slunce i kokosový olej, ten mi však pokožku až tak neochránil a byla jsem doslova upečená do křupava. Malinový olej je pro mě zatím nejlepší alternativou opalovacích krémů.
Janka
Myslela jsem si, že má alergii na slunce a ve skutečnosti to byla jen alergie na opalovací krémy. Stačil mi i na dovolené v Egyptě, kde je silné slunce. Díky za tento produkt, zvláště doporučuji velké balení v plastu, aby se vám nestalo, že vám ho vyhodí, protože neprojdete se sklem přes ochranku na festivalu. :)
Luca
Tento olej zbožňuji. Používám ho na noc na obličej, šla jsem do toho s obavou, protože dát si na obličej kokosák byla totální katastrofa... malinový je ale skvělý, vůbec ne tak hrozně mastný a neucpává póry. Ráno mám po něm tak jemný a hydratovaný obličej, že bych se sama pohladila :D Na opalování jsem ho nezkoušela, na natírání celého těla (a několikrát) mi připadá dost drahý. Ale cena bezpochyby odpovídá kvalitě.
Erika
Olej se rychle vstřebává a pokožka se po nanášení neleskne, a nemám ani žádné vyrážky, jen hladkou pleť. Doporučuji. :-)
Lucia
Miluji tento olej :)
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in