Panel uživatele

Náš příběh

 • Příběh


  Náš příběh se začal psát po návratu z dovolené, ze které jsme si kromě zážitků přinesly i kousek ručně vyrobeného přírodního mýdla a o tento výjimečný produkt jsme se chtěli podělit i se svými blízkými. Síla přírody v něm ukrytá nám tehdy připomněla moudrost naší babičky, která nás do světa bylinek uvedla už jako děti ... Inspirováno přírodou, vyrobené s láskou! Přesně takové jsou výrobky Soaphoria.

  ČÍST VÍCE

 • Naše hodnoty


  Každodenní ruční práce, pečlivě vybírány a čerstvé přírodní ingredience, recyklovatelné obalové materiály či netestování na zvířatech ... Naše hodnoty jsou nedílnou součástí soaphoristického světa, naší každodenní filozofií a zároveň jistotou etického a ekologického fungování Soaphorie. Zajímá Vás, jak přemýšlíme a čím se řídíme při našich každodenních rozhodnutích?

   

  ČÍST VÍCE

 • Recyklační program


  Věděli jste, že jsme byli první slovenskou značkou přírodní kosmetiky, která zavedla recyklační program na prázdné obaly od našich výrobků? Dnes už nám můžete vrátit všechny obaly od spotřebovaných soaphoristických lahůdek a my se postaráme o to, aby tyto materiály neskončily v odpadu, ale dostali druhou šanci;)
  ČÍST VÍCE

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info