Panel uživatele

Naše hodnoty

HODNOTY SOAPHORIA

naše hodnoty s láskou zapracovány do našich výrobků

Nase hodnoty

 

Kvalitní suroviny

KVALITNÍ SUROVINY

Již při samotném návrhu a následně i při výrobě produktů počítáme pouze s využitím těch nejkvalitnějších surovin opatřených certifikátem. Upřednostňujeme vegetariánské a veganské suroviny. Neustále pracujeme na zabezpečení, aby každá námi využívaná surovina pocházela z ekologického hospodářství bez použití chemických hnojiv a postřiků a od dodavatelů, kteří mají etické chování a sdílejí podobné hodnoty jako Soaphoria.

Nevyužíváme silikony, ropné deriváty, syntetická barviva a vůně, jako ani parabeny a jiné nepřípustné konzervační látky. Od roku 2016 jsme vyloučili použití palmového oleje při výrobě našich výrobků. I tímto skutkem chráníme zasaženy biotopy světa.

Mnozí výrobci kosmetiky spoléhají na živočišné přísady. My však aktivně hledáme alternativy rostlinného původu. Například glycerin, který využíváme v naší mýdlové bázi je vyroben z amerických sójových bobů. Avšak v některých případech jsme se odhodlali použít vzácné a blahodárné ingredience, jako jsou včelí med, pyl i kašička.

Pro odhodlaných vegany jsme zavedli symbol, kterým na etiketě našich výrobků značíme, že se jedná o 100% čistý veganský produkt.

CHRÁNÍME ZVÍŘATA

 

CHRÁNÍME ZVÍŘATA

Věděli jste, že v minulosti testovali prvek kvality "dráždění pokožky" kosmetického výrobku hlavně na králících? Netestováno na zvířatech by neměl být jen slogan. Měl by představovat i kroky implementované do správné výrobní praxe, od výběru dodavatelů, jimi nabízených surovin a aktivních látek, balení, skladování až po testování hotových produktových konceptů před jejich uváděním na trh. Na etiketách našich produktů najdete malé logo naznačující, že jsme pyšní, že naše výrobky a suroviny nebyly testovány na zvířatech, právě naopak, jsou testovány na běžných smrtelníků.

Ruční práce

 

RUČNÍ PRÁCE

Inspirované přírodou, vyrobené s láskou! Naše produkty jsou výsledkem každodenní poctivé ruční práce, kterou s radostí vykonávají členové týmu Soaphoria.

V každém kusu výrobku je zapracovány naše odhodlání a nadšení, také jako i v designu interiéru ve značkových prodejnách máte možnost pocítit snahu, oddanost a lásku, s níž byly vytvořeny pro milovníky přírody a darů, které nám nabízí. 

 

 

ŠETRNÉ BALENÍŠETRNÉ BALENÍ

Méně je někdy více! Jsme nesmírně hrdí na to, jak balíme naše výrobky. Pro ochranu našeho životního prostředí upřednostňujeme balení do skleněných nádob a dalších balení vyrobených z inertních materiálů, abychom předcházeli kontaminaci výrobků. Obaly jsou opatřeny certifikátem, který deklaruje vhodnost jejich využití v kosmetickém průmyslu.

Na tisk a etiketování využíváme 100% recyklovaný, snadno rozložitelný papír a také barvivo. Šmrnc našemu balení dodá neodmyslitelná červená mašlička z konopného provázku. Motivujeme naše zákazníky k recyklaci obalů od našich výrobků tím, že mají možnost využít slevu na další nákup, pokud nám vrátí vybrané obaly. Ty následně opětovně využijeme.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info