Panel uživatele

Recyklační program

Recyklační program

Na životní prostředí myslíme i při výběru obalů našich produktů, a proto používáme výhradně recyklované a znovu recyklovatelné materiály. Ať už jde o sklo, papír nebo plast, všechny obaly našich produktů jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Prázdné skleněné obaly, například od tělového suflé (125ml) nebo peelingu (255ml), nám navíc můžete vrátit přinesením do některé z našich kamenných prodejen. My je znovu použijeme a Vás za to odměníme slevou z dalšího nákupu ve výši 10 Kč za každý vrácený obal. Pokud pravidelně nakupujete v našem e-shopu, můžete obaly poslat i poštou či kurýrem (bez dobírky) na naši adresu a slevu Vám odečteme z další objednávky. V případě, že naše produkty nakupujete u obchodních partnerů, informujte se na možnosti vrácení obalů u svého prodejce.

To ale není všechno!

Soaphoria si váží přání svých zákazníků a stejně tak i přírody, proto jsme se rozhodli, že od 01.04.2017 rozšiřujeme náš recyklační program o možnost vrácení nejen vybraných skleněných, ale i PET obalů. Od uvedeného data máte možnost recyklaci PET obalů (tj. kelímků o objemu 50, 150 a 400ml) zanechat na nás a my ve spolupráci se sběrnými dvory provedeme dobrý skutek za vás. Doručte nám prázdné PET obaly i s víkem a my na oplatku potěšíme každého racionálního spotřebitele slevou 2 Kč za každý vrácený obal.

Navíc od 1.3.2018 jsme se rozhodli do našeho recyklačního programu zařadit i skleněné obaly o objemu 50ml. Přineste nám zpět obal ze svého oblíbeného organického rostlinného oleje či hydrolátu a my vám za každý z nich poskytneme slevu v hodnotě 5 Kč z dalšího nákupu.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info