Panel uživatele

RETRO - Eko svíčka ze slunečnicového vosku 290ml

RETRO - Eko svíčka ze slunečnicového vosku 290ml

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

317 Kč s DPH

RETRO - Eko svíčka ze slunečnicového vosku

Ručně odlévaná Retro svíčka ukrývá v nadčasovém skleněném obalu nostalgickou minulost v podobě kvalitního a velmi unikátního slunečnicového vosku. Speciální bavlněný knot je také napuštěn slunečnicovým voskem bez toxických příměsí. Svíčka bez přidaných esenciálních olejů a přírodních aromat ztotožňuje samu fascinující přírodu a ve spojení se skleněným obalem vytváří přímou cestu k udržitelnosti. Tím zahřeje nejen srdce lidí, ale i srdce matky přírody.

JAK PEČOVAT O SVÉ MILOVANÉ SVÍČKY
Vše kolem nás, ať už je to živý tvor nebo jednoduchý předmět, si zaslouží naši pozornost. Zjistěte, co můžete udělat pro to, aby Vám eko ​​svíčka přinesla co největší radost :)

VŮNĚ VÝROBKU
Jemná vůně vosku bez dalších přidaných silic či aromat pro docílení příjemných a hřejivých chvil.

BARVA VÝROBKU
Výrobek má typickou světle žlutou barvu vosku.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v ekologickém skleněném obalu. Po dohoření a v souladu s životním prostředím stačí skleněný pohár vymýt a můžete jej znovu využít například pro přípravu lahodných dezertů.

UPOZORNĚNÍ
Svíčku umístěte na vhodné místo, které disponuje dostatečně tepelně odolným povrchem, je chráněno před průvanem a optimálně vzdálené od snadno vznětlivých předmětů. Svíčku uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Dbejte, aby roztátý vosk neobsahoval nečistoty, např. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodů nenechte svíčku dohořet úplně. Zhasněte ji, když zůstává cca. 10mm vosku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.

První zapálení svíčky musí trvat minimálně 10 - 15 sekund, někdy i více, aby se knot pořádně rozpálil a zkrátil se na správnou délku (přibližně 3-5 mm). Po zapálení nenechte však svíčku hořet delší dobu než 4 hodiny. Pro optimální výdrž svíčky doporučujeme při každém použití nechat hořet minimálně do doby roztavení souvislé vrchní vrstvy vosku. Podle potřeby se může délku knotu průběžně zkracovat zastřihovačem knotu. Při krátkém zapálení nedoporučujeme knot zastřihnout, nakolik hrozí riziko vytvoření prohlubně až tunelu. Před každým opětovným zapálením se doporučuje zkrácení snadno odlomitelné části knotu nebo zastřižení.

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info