Koruna krásy 150ml - Henna koruna krásy

Koruna krásy 150ml - Henna koruna krásy

197 Kč

Dostupnost: Skladem

KORUNA KRÁSY
PRÁŠKOVÁ MASKA PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ

Směs jemně mletých bylinek a minerálních nerostů se přidáním tekutých složek mění na nejúčinnější vlasový zábal. Prášek z listů neutrální Henny, Shikakai a Amalaki s oxidem křemičitým vyčarují krásné vlasy. Neutrální Henna (Cassia Italica) dodá vlasům sílu a lesk, eliminuje tvorbu lupů, očistí mastnou pokožku hlavy a napomůže regulovat tvorbu kožního mazu. Sušené a jemně mleté ovoce Amalaki vyživuje a regeneruje, čímž dodává vlasům bohatost a svěžest. Také stimuluje růst vlasů tím, že posiluje jejich kořeny. Zabraňuje některým infekcím kůže a předčasné ztrátě pigmentace vlasů. Lusky z keříku Shikakai jsou používány v Ayurvedě po celá staletí. Působí příznivě díky značnému obsahu saponinu, proto je právem nazýván rostlinným šamponem. Stimuluje růst vlasů, udržuje zdravou pokožku a posiluje vlasy. Díky své optimální hodnotě pH jemně čistí bez změny hodnoty pH vlasů a pokožky. Křemen nebo oxid křemičitý si získal pozornost díky svým důležitým vlastnostem. Nerost zlepšuje pružnost pokožky a podporuje růst vlasů. Je zvláště vhodný při léčení citlivé a alergické či podrážděné pokožky. Rehydratuje ji a doplní jí ztracené minerály jako železo, draslík, sodík, hořčík, měď, zinek, a ještě mnoho dalších cenných stopových prvků.

Bez živočišných, chemických a konzervačních přísad a syntetických barviv.

APLIKACE

Masku nebo zábal vytvoříte jednoduše, smícháním přiměřeného množství práškové směsi s extra panenskými oleji, maceráty, ať už vodnatými i olejovými, hydrolátem, mlékem i jogurtem, přidáním vaječného žloutku či čerstvé ovocné šťávy. Vytváříte pastu, kterou aplikujete na vlasy (suché nebo vlhké) a nechte ji pracovat. Pak opláchněte vlasy teplou vodou a zacházejte s nimi obvyklým způsobem. Vlasy budou lesklé, hedvábné a snadno škálovatelné.

TIPY A TRIKY

Je vhodný pro všechny typy vlasů, včetně barvených vlasů. Regeneruje, remineralizuje a rehydratuje vlasy. Čistí pokožku hlavy. Podporuje růst, zabraňuje vzniku lupů a vypadávání vlasů.

Složení: Cassia Italica (neutrální Henna), Acacia concinna (Akácie, Shikakai) *, emblica Officinalis Fruit Powder (Embilika lékařská, Amalaki) *, Diatomaceous Earth (Oxid křemičitý)

Certifikovaná organická složka

Obsah: 150ml

Dobrý večer, dodávame výrobky s čes...

, 29.10.2017 21:04:51

Dobrý večer, dodávame výrobky s českým popisom. Potrebovali by ste s anglickým popisom? Napíšte nám prosím na obchod@soaphoria.eu S láskou, Vaša Soaphoria

KORUNA KRÁSY PRÁŠKOVÁ MASKA

, 28.10.2017 15:30:26

Dobry den, dodavate vyrobek s popisem o jeho vlastnostech a pouziti v anglickem jazyce? Dekuji

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info