Panel uživatele

Hnědá barva 150ml - Henna

Hnědá barva 150ml - Henna

Hodnocení produktu: 4.43/5 (7x)

Vaše hodnocení:

177 Kč

Dostupnost: Skladem

HERBÁLNÍ BARVÍCÍ SMĚS NA VLASY 

HNĚDÁ

Bylinná směs k barvení vlasů, která dodává krásný hnědý odstín, tónuje blond a hnědé vlasy. Směs je vyrobena z nedozrálých slupek ořešáku královského, které jsou sušené a rozemleté na jemný prášek a neutrální henny. Používá se jako maska na vlasy samostatně, resp. s jinými typy prášku henny a je výborným přírodním barvivem. V závislosti na původním odstínu vlasů dodává světlejší nebo tmavší odstíny hnědé.

Hnědá barvící směs může být smíchána s mahagonovou červenou a černou hennou, která poskytuje pestrou a bohatší barvu vlasů a vytváří přirozenější barevný efekt.

Vysoce kvalitní výrobek neobsahuje chemické přísady (konzervační látky, syntetická barviva), kovové soli nebo olovo. Bez živočišných složek.

APLIKACE

Metod aplikace je neuvěřitelně mnoho, základní dva jsou následující:

Aplikace ve formě oplachového roztoku:

Vyrobte macerát ředěním barvicí směsi s teplou, převařenou vodou v poměru 1:10 a nechte vylouhovat po dobu 24 hodin. Macerát aplikujte jako oplachovací roztok nebo přidejte do šampónu či kondicionéru na vlasy.

Aplikace ve formě masky / zábalu:

Masku / zábal vyrobte v misce smícháním převařené, vychlazené vody (přibližně na 60 °C) s barvící směsí v přibližném poměru 70% vody k 30% směsi. Míchejte do doby, dokud nevznikne homogenní pasta. Pastu přikryjeme a necháme uležet na dobu cca 30 minut. Následně opatřete ruky jednorázovými gumovými rukavicemi a pomocí štětce nebo jen rukou naneste ještě teplou směs na čisté a suché vlasy. Pasta se aplikuje od kořínků směrem ke konečkům vlasů po pramíncích. Směs bohatě naneste na celou délku vlasů a pomocí prstů vmasírujte do vlasů a pokožky hlavy. Po nanesení pasty zabalte vlasy fólií nebo plastovou pokrývkou (čepicí), následně ručníkem, aby se v teple barvicí účinek vyvinul lépe. Směs nechte působit minimálně 30 minut, maximálně však 23 hodin (výborné výsledky se dosáhnou již po 3-4 hodinách, ale nejlepší je zábal nechat působit přes noc). Po vyvinutí barvícího účinku směsi vlasy umyjte a upravte běžným způsobem.

Určené k použití podle potřeby. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívejte na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je předem odstraňte). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, tj. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

DOPORUČENÉ MNOŽSTVÍ APLIKACE

Krátké vlasy - asi 50 g barvící směsi
Rovné vlasy (délka až 20 cm) - 100 g barvící směsi
Rovné vlasy (asi 30 cm na délku) - 150 g barvící směsi
Rovné vlasy (délka přesahující 40 cm) - 250 g barvicí směsi
Kudrnaté vlasy - počítejte s 50% navýšením základního množství

TIPY A TRIKY

Henna není absorbována do vlasů, ale silně pokrývá jejich povrch barvou. Čím důkladněji a rovnoměrněji aplikujete barvicí směs, tím lépe se postaráte o dlouhotrvající barevný efekt. Vyhněte se používání kovových nástrojů, dávejte přednost hrncům a špachtlím z keramiky, skla nebo plastu.

Ingredients/Složení: Juglans Regia Seedcoat Extract (Ořešák královský) *, Cassia Italica (neutrální Henna) *

*Certifikovaná organická složka

Země původu: Maroko

Obsah: 150ml

Hnědá henna - špatná zkušenost

Klára Martincová, 21.12.2018 05:46:52

Bohužel mám po aplikaci barvy stejnou zkušenost jako paní v předchozích komentaři, škoda že mě nenapadlo komentář přečíst před barvením (četla jsem jen návod). Vůbec se mi nepovedlo utvořit pastu, barva se z vlasů drolila,opravdu jako bych si do nich dala lógr z kafe nebo něco podobného.Po přidání více vody mi naopak hnědá voda stékala z vlasů, takže jsem to nevydržela a barvu musela po cca dvou hodinách smýt, barvící efekt žádný..A to jsem na práci s hennou na vlasy zvyklá,jiné značky používám bez problémů. Vanocně uklizená koupelna byla zralá na další generální úklid, protože hrudky henny byly všude.Moc mě to mrzí, protože jinak je mi vaše značka moc sympatická.

Dobrý deň, Petra, strašne nás mrz?...

Soaphoria.cz, 12.11.2018 15:57:38

Dobrý deň, Petra, strašne nás mrzí, že ste mali zlé skúsenosti s našou hennou. :( Podľa popisu vidím, že sa vám nepodarilo vymiešať správnu pastu. Ak si prekliknete na naše facebookovské stránky a na recenzie, hneď štvrtá recenzia ukazuje ako by vám mala henna pekne zafarbiť vlasy. Milí ostatní zákazníci, ak by sa vám hnedá henna nepodarila vymiešať len s vodou podľa návodu a mali tiež pieskovitú pastu, prosím pridajte si do henny kvapku citrónovej štávy s olivovým olejom alebo primiešajte trošku bambuckého alebo kakaového masla. Petra, napíšte nám prosím na obchod@soaphoria.eu, určite niečo vymyslíme. Soaphoriu robíme pre vás a s vami, nechceme, aby ste odchádzala od nás so zlým pocitom. S láskou, Vaša Soaphoria

Hneda henna

Petra, 07.11.2018 11:05:49

Kupila som si hnedu hennu, postupovala podla navodu. Konzistencia Henny je pieskovita alebo ako usadenina kavy turek. Tazko sa nanasa. Po 2 hodinach som ju umyla, rano som skontrolovala vysusene vlasy, sediny ostali neprekryte. Z kupy tohto produktu som sklamana, zbytocne vyhodene peniaze.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info