Černá barva 150ml - Henna

Černá barva 150ml - Henna

177 Kč

Dostupnost: Skladem

BYLINNÁ BARVÍCÍ SMĚS NA VLASY
ČERNÁ

Bylinná barva na vlasy z listů Indigovníku barvířského, která barví vlasy na černou až černou s modrým odrazem. Vhodné pro světle hnědé až černé vlasy, pro šedivé a prošedivělé. Smícháním s mahagonovou červenou hennou se docílí vytvoření odstínů tmavě hnědé až kaštanové barvy.

Prášek se získává sušením listů polokeře Indigovníku barvířského, který se používal již od starověku k vytváření démonsky černé barvy vlasů s modrým odleskem. Vysoce regenerující směs posiluje, uhlazuje, dodává lesk a šmrnc vlasům.

Vysoce kvalitní výrobek neobsahuje chemická aditiva (konzervační látky, syntetická barviva), kovové soli nebo olovo. Bez živočišných složek.

APLIKACE

Metod aplikace je neuvěřitelně mnoho, základní dva jsou následující:

Aplikace ve formě oplachového roztoku:

Macerát se připravuje zředěním barvící směsi 1:10 vodou (teplou a převařenou). Vše se nechá 24 hodin vylouhovat. Potom se používá jako roztok pro oplachy nebo může být přidáván do šamponu nebo kondicionéru na vlasy.

Aplikace ve formě masky / zábalu:

Nechte vodu mírně vychladnout (přibližně 60 ° C). V misce promíchejte horkou vodu s barvící směsí do homogenní pasty (v poměru 70% vody do 30% směsi). Pastu přikryjeme a necháme asi 30 minut odstát. K výsledné pastě lze přidat další přísady, které jsou uvedeny v tabulce níže. Po odležení můžete směs nanášet na vlasy. Ideální je na ruce použít jednorázové gumové rukavice. Aplikovat na vlasy můžete pomočí štětce nebo jen rukou. Směs nanášejte ještě teplou na čisté a suché vlasy. Pasta se aplikuje na prameny vlasů od kořínků až ke konečkům. Naneste ji bohatě na celou délku vlasů a prsty ji vmasírujte do pokožky hlavy. Po nanesení obalte vlasy fólií nebo plastovou pokrývkou (čepičkou) a pak ručníkem pro lepší barvící účinek. Ponechte směs působit nejméně půl hodiny, ale ne déle než 23 hodin (vynikající výsledky jsou dosaženy po 3-4 hodinách, ale nejlepší je nechat působit přes noc). Po barvení umyjte a upravte vlasy obvyklým způsobem.

DOPORUČENÉ MNOŽSTVÍ APLIKACE

Krátké vlasy - asi 50 g barvící směsi
Rovné vlasy (délka až 20 cm) - 100 g barvící směsi
Rovné vlasy (asi 30 cm na délku) - 150 g barvící směsi
Rovné vlasy (délka přesahující 40 cm) - 250 g barvicí směsi
Kudrnaté vlasy - počítejte s 50% navýšením základního množství

TIPY A TRIKY

Henna není absorbována do vlasů, ale silně pokrývá jejich povrch barvou. Čím důkladněji a rovnoměrněji aplikujete barvicí směs, tím lepší získáte barevný efekt, který také déle vydrží.

Vyhněte se používání kovových nástrojů, dávejte přednost hrncům a špachtlím z keramiky, skla nebo plastu.

Složení: Indigofera Tinctoria Leaf Powder *, Cassia Italica (Neutrální Henna) *

*Certifikovaná organická složka

Země původu: Indie

Obsah: 150ml

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info