HerbaTab 20g - Přírodní napařovací tabletka

HerbaTab 20g - Přírodní napařovací tabletka

57 Kč

Dostupnost: Skladem

HERBATAB

Navraťte rovnováhu, zregenerujte, nechte vstřebat léčivé látky! Stabilizujte tvorbu kožního mazu. Rozmarýn lékařský tonizuje. Kopřiva dvoudomá a Heřmánek pravý nechává pleť osvěženou a v rovnováze. Tento zelený div obsahuje Spirulinu, která je nejúčinnější B-komplex a čistý zdroj proteinů. Heřmánek má antiseptické vlastnosti. Díky šalvěji lékařské se zase rychleji hojí rány.

Vhodný na normální až smíšenou pleť. Obsahuje listy Rozmarýnu a Šalvěje lékařské, Kopřivy dvoudomé, Spirulinu a heřmánkový olej.

PLEŤOVÁ NAPAŘOVACÍ TABLETA

Tab představuje tuhou formu napařovací pleťové vody určenou pro hydrataci, zklidnění, revitalizaci, osvěžení a léčbu různých estetických problémů pleti podle jejího typu. Využívá se jako doplňková péče o pleť, tj. pravidelné čištění, hydratace apod.

Tabletky jsou vyráběny pomocí přírodních extraktů a samotných bylin. Bez syntetických barviv a vůní.

APLIKACE

Naplňte středně velkou nádobu horkou vodou a vložte do ní tabletu. Tab začne šumět a uvolní obsažené aktivní látky do vody a následně do vodní páry. Nakloňte hlavu nad stoupající páru a přikryjte hlavu ručníkem. Nechte pleť napařovat cca 10-20 minut a následně osušte tvář. Doporučujeme použít 1 - 2krát týdně.

TIPY A TRIKY

Složení: Sodium Bicarbonate (Hydrogenuhličitan sodný) *, Citric Acid (Kyselina citronová) *, Chamomilla Recutita Matricaria Flower Oil (Heřmánek pravý) *, Rosmarinus officinalis Extract (Rozmarýn lékařský) *, Salvia Officinalis Extract (Šalvěj lékařská) *, Calendula Officinalis Extract (Měsíček lékařský) *, Spirulina Maxima Powder (Spirulina, sladkovodní řasa) *,

* Certifikovaná organická složka

100% organický produkt

Obsah: 20g

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info