Panel uživatele

Pure Power 125g - Přírodní minerální deodorant

Pure Power 125g - Přírodní minerální deodorant

Hodnocení produktu: 5/5 (6x)

Vaše hodnocení:

247 Kč s DPH

PURE POWER

ORGANICKÝ MINERÁLNÍ DEODORANT

Krystal potassium alum nebo síran hlinitodraselný, je přírodně se vyskytující krystalická sůl, která má silné antibakteriální a adstringentní (stahující) účinky, čímž zamezuje vzniku nepříjemného pachu v podpaží. Je hypoalergenní a bez parfemace, neblokuje přirozené vylučování potu a nezanechává stopy na oblečení.

Produkt se výborně hodí na všechny typy pokožky.

Bez obsahu alkoholu, hliníkových solí, živočišných tuků, syntetické parfemace, barviv, chemických a konzervačních přísad.

APLIKACE

Deodorant aplikujte na navlhčenou pokožku podpaží, resp. vybranou část těla. V extrémních letních vedrech je vhodné použít i vícekrát denně.

Deodorant je v extrémních letních vedrech vhodné použít i vícekrát denně v tenčích vrstvách. Při přechodu užívání z chemických alternativ na přírodní deodorant je přibližná adaptační doba lidského organismu cca 1-2 týdny. Nekombinujte deodorant s chemickými alternativami, jelikož se předpokládá snížení účinnosti produktu.

Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívejte na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je předem odstraňte). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

TIPY A TRIKY

Výrobek je účinnou zbraní i při pocení nohou a rukou.

Ingredients/Složení: Potassium Alum (síran hlinitodraselný)*

* certifikovaná organická složka

100% organický produkt

Obsah: 125g

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info