Levandulové pole 500g - Přírodní sůl do koupele

Levandulové pole 500g - Přírodní sůl do koupele

Hodnocení produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnocení:

127 Kč s DPH

LEVANDULOVÉ POLE

Sůl do koupele s příjemnou relaxační vůní představuje ideální prostředek pro načerpání nové energie a zároveň péči o pokožku celého těla. Unikátní zážitek přinese díky pečlivě vybíraným organickým esenciálního olejem, jejichž vůně rozmazlí mysl a "obyčejný" lázeň okamžitě promění na skutečnou wellness proceduru. Přispívá k celkové regeneraci organismu a pomáhá znovu najít harmonii těla a duše. Vysoký obsah minerálů, jako jsou hořčík, draslík, sodík, chrom, brom, selen a mnohé další, prospívá zdraví pokožky, podporuje její přirozenou obranyschopnost a zbavuje ji toxinů.


Solná směs do koupele je vhodná jako přísada do koupele pro všechny typy pokožky a věkové kategorie.

> Čistě přírodní složení nedráždí pokožku, právě naopak, poskytují ji bohaté zásoby minerálních látek a podporují její zdraví a obranyschopnost

> Rozmazlující esenciální oleje provoní lázeň a postarají se o dokonalý relaxační zážitek

> Vhodně zvolená kompozice napomůže regeneraci mysli i unaveného svalstva a dobije energií do dalšího náročného dne

> Barviva reprezentované výhradně přírodními rostlinnými prášky dodají koupeli šmrnc a vykouzlí pocit výjimečnosti

> Soli a solné směsi do koupele jsou ideálním prostředkem pro pravidelnou a navíc výjimečně příjemnou péči o pokožku :)

V koloběhu běžných povinností, radostí a starostí častokrát zapomínáme sami na sebe, občas se nám však chvilka nerušeného klidu žádá jako sůl. Právě tehdy je relaxační koupel výborným prostředkem pro odbourání stresu, vytřídění myšlenek či načerpání nové energie. Ukradněte si pro sebe krátkou chvilku a dopřejte si zasloužený pocit výjimečnosti, kdykoli se vám zažádá. Sůl do koupele promění závěr náročného dne na rozmazlující zážitek pro vaše tělo i mysl. Ideální je také pro zpříjemnění rutinního koupání a uvolnění unaveného či ztuhlého svalstva. Proměňte svou koupelnu na místo očisty nejen těla ale i ducha a místo plné pozitivní energie a harmonie těla i duše :)

HLAVNÍ SLOŽKY

> Olivový olej - extra panenský za studena lisovaný olivový olej vyživuje, zjemňuje a zvláčňuje pokožku, pomáhá udržovat její zářivý a mladistvý vzhled

> Levandule lékařská - díky výjimečně uklidňující síle je předurčena pro péči o podrážděnou, citlivou a velmi suchou pokožku a také pokožku postiženou ekzémem či dermatitidou

OBSAH

500g

NÁŠ TIP

Nemusíte mít doma vanu na to, abyste si dokázali sůl do koupele užít! Rozpusťte malé množství v lavórku s teplou vodou a dopřejte zasloužený wellness chodidlům nebo tímto způsobem připravte upracované ruce na manikúru.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT

Sůl do koupele můžete kombinovat s kterýmkoliv jiným výrobkem Soaphoria. Zároveň je jen na vás, zda se rozhodnete pro sůl do koupele ve vaší oblíbené vonné edici, nebo si příjemný čas strávený ve vaně zpestříte jejich střídáním :)

PODROBNOSTI

VŮNĚ VÝROBKU

Harmonizující a relaxační vůně fialově kvetoucího Provensálská.

BARVA VÝROBKU

Výrobek bez obsahu syntetických barviv vděčí za své fialové zbarvení výhradně přírodním rostlinným extraktem a práškem.

KONZISTENCE VÝROBKU

Výrobek má konzistenci hrubozrnných částeček soli, které se v připraveném koupeli příjemně rozpustí.
Obsažené sušené bylinky a květiny zpestří rutinní koupání a poskytnou nezapomenutelný zážitek.

KONZERVAČNÍ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITÍ

Výrobek neobsahuje syntetické konzervační látky, přesto je stabilní, avšak háklivý na vlhkost. Dodržujte doporučené skladovací podmínky a po otevření okamžitě spotřebujte.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI

Výrobek je balen v recyklovatelném plastovém kelímku s praktickým uzávěrem. Po spotřebování výrobku můžete kelímek vypláchnout vodou a použít pro uskladnění drobností v domácnosti, jako jsou knoflíky či hřebíky :) Obal je vratný v rámci našeho recyklačního programu.

Pokud se rozhodnete obal výrobku vyhodit, vhoďte ho do kontejneru určeného na sběr plastového separovaného odpadu.

APLIKACE

Jak lázeň: Přiměřené množství solné směsi (cca 100 až 150 g) nasypte do vody teplé 35-39 ° C a nechte úplně rozpustit. Dávka solné směsi na jeden koupel by neměla přesáhnout 450g. Doporučená délka koupele je 15 až 20 minut. Doporučujeme používat maximálně třikrát týdně a po proceduře si dopřát relax.

Jak koupel nohou: Přiměřené množství solné směsi (cca polévková lžíce na 5 litrů vody) nasypte do vody teplé 35-39 ° C a nechte úplně rozpustit. Ponořte nohy do vody na dobu 15 až 20 minut.

Jak roztok k inhalaci: Přiměřené množství solné směsi (cca čajová lžička) rozmíchejte v nádobě s vařící vodou, po vyvinutí páry inhalujte po dobu 10 až 15 minut.

Jak oplach: Přiměřené množství solné směsi (cca ½ čajová lžička) rozmíchejte v nádobě s převařenou teplou vodou a postižené místo na těle oplachujte pět až šestkrát denně.

Jak solný roztok: Přiměřené množství solné směsi (cca čajová lžička na litr vody) rozmíchejte v nádobě s převařenou teplou vodou, nechte působit 30 minut až 2 hodiny.

Jak natírací roztok: Přiměřené množství solné směsi (cca polévková lžíce na litr vody) rozmíchejte v nádobě s převařenou teplou vodou teploty cca. 39 ° C. Roztokem promočenou houbičkou natírejte celé tělo dvakrát denně (ráno a večer). Při vysoké horečce natírejte celé tělo. Při nachlazení je vhodné natírat chodidla a dlaně.

Jak zábal: bavlněnou textilii nebo pyžamu namočte v koncentrovaném solném roztoku, celé tělo včetně končetin zabalte od krku k patám a přikryje teplou dekou, nechte působit 1 až 2 hodiny.

Jako obklad: Po přípravě solného roztoku ponořte obvaz a nechte ho nasáknout roztokem. Následně obklad přiložte na postižené místo, zaviňte fólií, resp. ručníkem a nechte působit 1 až 2 hodiny.

UPOZORNĚNÍ

Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Je sůl do koupele vhodná i pro děti?

Ano, je výborným zpestřením koupele i pro děti :)

Jsem alergik, jak mám zjistit, zda je pro mě výrobek vhodný?

Malé množství výrobku smíchejte s vodou v poměru 1:10. Namočte do vody ruku či jinou část těla a chvíli počkejte. Pokud se na pokožce neprojeví žádná negativní reakce, výrobek můžete klidně používat. V případě podráždění pokožky, výsypu či jiné reakce a v případě, že je Vám známa alergie na konkrétní složku výrobku, výrobek nedoporučujeme používat.

Barví sůl do koupele vodu? A co vanu?

Výrobek jemně zbarví vodu, barvu vaší vany však neovlivní.

Jak často mohu sůl do koupele používat?

Vzhledem k šetrné přírodní složení, které pokožku nevysušuje, nejsou známy žádné omezení v pravidelnosti užívání výrobku. Klidně použijte sůl do koupele vždy, když si najdete čas na relax ;)

SLOŽENÍ: Sodium Chloride (kamenná sůl) *, Lavandula Angustifolia Flower Extract (levandule lékařská) *, Olea Europaea Fruit Extract (olivový olej) *, Alkanna tinctoria Root Powder (přírodní barvící složka), *** Linalool, *** Geraniol, ** * Limonene

* certifikovaná organická složka

*** vyskytující se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info