Babiččin balzám 125ml - Přírodní univerzální balzám

Babiččin balzám 125ml - Přírodní univerzální balzám

157 Kč

Dostupnost: Skladem

BABIČČINA ZÁHRADA

Zachyťte dotek léčivé síly přírody. Bříza bílá působí protizánětlivě a antisepticky. Pomáhá zmírňovat projevy osteoporózy, bolesti svalů, citlivost, bolesti kloubů. Urychluje hojení a regeneraci tkání. Podběl léčivý prospívá při onemocněních dýchacího ústrojí. Kopřiva dvoudomá pomáhá při respiračních onemocněních, kataraktech žaludku a střev, podporuje tvorbu červených krvinek. Pročišťuje krev a léčí zápaly močových cest, revma svalů a kloubů, poruchy látkové přeměny, onemocnění žlučníku, jater, žaludeční problémy. Heřmánek pravý působí protizánětlivě, tlumí bolesti a obecně uklidňuje. To je také zázračně efektivní při revmatismus, seknutích v kříži, těžkostech v těhotenství a střevních poruchách. Jeho sílu můžete otestovat při rýmě, kožních nádorech, vředech a těžko se léčících vyrážkách. Přeslička rolní pomáhá při onemocněních močových cest, tuberkulóze, zvápenatění tepen, hemoroidech, ženských onemocněních a kožních chorobách. Hluchavka bílá je účinná při respiračních onemocněních, menstruaci, hemoroidech. Ovlivňuje centrální nervový systém a napomáhá látkové přeměně. Lopuch plstnatý pomáhá hojit i špatně se hojící rány, je vynikající dermatologikum. Skvělé účinky byly také prokázány při léčbě ekzémů.

Produktová řada Babiččina zahrada je skvělá pro všechny typy pleti. Produkt má mírný chladivý účinek.

UNIVERZÁLNÍ BALZAM

Všestranný pomocník ve formě univerzálního balzámu, který je vyroben z extra panenského olivového a mandlového oleje v kombinaci s včelím voskem a sedmi bylinami, napomůže k rehydrataci a regeneraci i té nejdrsnější a nejsušší pokožky. Včelí vosk a extra panenský olivový olej mají vynikající výživné a ochranné účinky. Balzám je vhodný pro suché a postižené oblasti, ale také pro masáž těla. Poskytuje pomoc pro rychlejší zhojení modřin, ran, jizev, oparu, ekzému a dalších problémů díky obsahu výtažku ze sedmi bylin.

APLIKACE

Aplikujte balzám v přiměřené míře na suché oblasti těla, jako jsou například lokty, chodidla, ruce nebo rty dle potřeby. Určeno pro celé tělo a pro každodenní použití.

TIPY A TRIKY

Nejefektivnější rehydratace kůže docílíte, pokud produkt použijete okamžitě po sprchování / koupání na vlhkou pokožku.

Složení: Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej ze sladkých mandlí) *, Cera Alba (včelí vosk) *, Betula Pendula Leaf Extract (bříza bílá) *, Tussilago farfara (podběl léčivý) *, Urtica dioica Extract (kopřiva dvoudomá) *, Matricaria Chamomilla Flower Extract (heřmánek pravý) *, Equisetum arvense (přeslička rolní) *, Lamium Album (hluchavka bílá) *, Arctium tomentosum (lopuch plstnatý) *

* Certifikovaná organická složka

100% organický produkt

Obsah: 125ml

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení