Jedle bílá 10ml - Silice

Jedle bílá 10ml - Silice

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

167 Kč s DPH

Jedle bílá - Albies Alba

Dýchací systém - Nervový systém - Pohybový systém

Esenciální olej se získává parovodní destilací z jehličí.

PROFIL VŮNĚ

svěží, dřevitá a balzámově jehličnatá


HLAVNÍ SLOŽKY

pinen, kamfen, karen, bornylacetát, santen


AROMATERAPEUTICKÉ ÚČINKY

Má antibakteriální, antiseptické, dezinfekční a povzbuzující účinky. Harmonizuje organismus. Dodává energii (je vhodný při vyčerpání organismu). Obsahuje velké množství terpenů, známých jako uhlovodíky, které redukují bakteriální infekce, záněty a plyny ve střevech. Zmírňuje bolest svalů, kloubů, revmatické bolesti a zvyšuje prokrvení pokožky. Pomáhá také předcházet infekcím ledvin a močového měchýře. Redukuje kašel při zahlenění plic, zánětu průdušek nebo astmatu. Pravidelnou aplikací dopomáhá budovat šlachy a vaziva. Pomáhá zmírňovat projevy osteoartritidy a revmatické artritidy, zmírňuje otok a zánět synoviální membrány. Při inhalaci působí jako antibakteriální čistič patogenů ve vzduchu. Vytváří pocit uzemnění, ukotvení a posílení.


KOSMETICKÉ ÚČINKY

Působí proti stárnutí, má antioxidační a zpevňující účinky. Prokrvuje pokožku. Pyšní se antibakteriálními, protiplísňovými, proti artritickými, antimikrobiálními, protiinfekčními, protizánětlivými, protinádorovými a antiseptickými účinky. Je vhodnou složkou masážních a koupelových olejů pro uvolnění ztuhlých svalů a šlach.


UPOZORNĚNÍ

Pouze pro vnější použití!


TIPY

Vhodný do zvlhčovačů a difuzérů. Dobře se kombinuje s gerániovým, kadidlovým esenciálním olejem a také se silicemi z divokého pomeranče a santalového dřeva.


INCI: Abies alba Cone Oil
Země původu: Rusko
Balení: 10ml

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info