Panel uživatele

Revitalizační & rozjasňující gélový krém na oči s chladivým účinkem 30ml - Královské pleťové krémy

Revitalizační & rozjasňující gélový krém na oči s chladivým účinkem 30ml - Královské pleťové krémy

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

447 Kč s DPH

REVITALIZAČNÍ & ROZJASŇUJÍCÍ GÉLKRÉM NA OČI S CHLADIVÝM ÚČINKEM

> Navržen speciálně pro ošetření křehké pokožky očního okolí
> Pro všechny věkové kategorie
> Jemná, nemastná gelovo-krémová konzistence s rychlou vstřebatelností
> Hydratuje, osvěžuje a rozjasňuje
> Expresní vstřebatelnost
> Regeneruje, stimuluje a eliminuje otoky
> Zvláčňuje, sjednocuje a vypíná
> S jemně chladivým efektem
> Zlepšuje celkový vzhled a přispívá k udržení zdravě vypadajícího vzhledu

Revitalizační & rozjasňující gélkrém na oční okolí Majestic je speciálně vytvořen pro potřeby pokožky očního okolí:
> Křehké a náchylné k podráždění, zarudnutí,
> Citlivé a dehydratované se sklonem k tvorbě šupin,
> Poznamenané častými otoky a vačkami,
> Unavené a poznamenané známkami stárnutí z oxidativního stresu,
> S neestetické tmavými kruhy pod očima.

Obsahuje cenné látky jako:
> Extrakt z heřmánku římského zklidňuje, redukuje podrážděnost a zarudnutí;
> Extrakt z aloe vera a okurky účinně rehydratuje, přináší okamžitou úlevu unaveným očím, rozjasňuje a revitalizuje oční okolí;
> Extrakt z chaluhy bublinaté a světlíku lékařského dodají pleti potřebné živiny a zvyšují její bariérovou schopnost;
> Přírodní kofein a koenzymem Q10 se postarají o liftingový efekt
> Rostlinný glycerin funguje jako účinný humektant a zabraňuje vysušování a tvorbě šupin;
> Vitamín E ochraňuje a posiluje obranyschopnost pleti.

VLASTNOSTI
Bez GMO, sulfátů, glykolů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

OBSAH
30ml

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Královský oční krém se výborně kombinuje s ostatními výrobky navrženými pro ošetření pleti podle jejího typologie.

VŮNĚ VÝROBKU
Gélkrém s jemným nádechem vůně okurky.

BARVA VÝROBKU
Výrobek je transparentní bez obsahu syntetických a minerálních barviv.

KONZISTENCE VÝROBKU
Příjemně lehká, nemastná a nelepivá gelovo - krémová konzistence s rychlou vstřebatelností.

KONZERVAČNÍ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITÍ
Konzervační systém sestávající z aktivních komponent jako Sodium benzoate a Potassium sorbate účinně chrání výrobek i zdraví uživatele. Všechny obsažené látky jsou bez GMO a nanomateriálu a samozřejmě netestované na zvířatech.
Po otevření výrobek doporučujeme spotřebovat do 9 měsíců.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Bezpečnost zákazníka je pro nás prvořadá, proto, a také pro zajištění komfortu při používání výrobku, je samotný výrobek balen v PET airless obalu vyrobeném v EU. Vzhledem k přírodnímu složení bez vysokého obsahu stabilizátorů či chemických konzervantů je zamezení kontaktu se vzduchem a zanášení bakterií do obsahu výrobku přímým kontaktem s pokožkou ideální pro ochranu výrobku.
Upřednostňujeme recyklované a recyklovatelné certifikované obalové materiály, které jsou schváleny pro použití pro kosmetické výrobky. Koupí tohoto produktu můžete přispět ke snižování nadbytečného odpadu i vy a to jednoduše zapojením se do recyklačního programu Soaphoria nebo odpovědnou recyklací všech obalových materiálů.
Produkt je dodáván v zero waste papírové krabičce, která obsahuje údaje o složení a aplikaci a další zákonem stanovené informace, které vzhledem k velikosti produktu není možné umístit na obal přímo. Materiál krabičky je opatřen eko-certifikáty FSC, CN, Green-e a Recycled Content, s papírovou etiketou potlačenou biologicky snadno odbouratelným barvivem. Obal výrobku lze po jeho spotřebování jednoduše zkompostovat nebo vhodit do modrého kontejneru určeného pro sběr papírového tříděného odpadu.

Co znamenají jednotlivé certifikáty?
> FSC (Forest Stewardship Council) - Zaručuje, že dřevo použité na výrobu papíru bylo vytěženo zodpovědně s ohledem na udržitelnost lesa, životní prostředí a místní komunitu.

> CN (Made Carbon Neutral) - Označení CN značí závazek podporovat péči o naši klima a životní prostředí prostřednictvím uhlíkových kreditů nebo výsadby plantáží, které slibují další snížení emisí pod přímým dohledem nezávislé instituce.

> Green-e - Při výrobě se používá výhradně větrná energie šetrná k naší planetě.

> Recyklovaný poměr (Recycled content) - Na výrobu krabiček se využívá tak vysoké procento recyklovaného materiálu, jak se jen dá.

APLIKACE
Přiměřené množství pleťového krému naneste prsty na vyčištěné čelo, tvář a bradu. Ošetřit můžete i krk. Jemně krouživými pohyby začněte s masáží na okrajích nosu a postupujte přes líce směrem k uším. Pokračujte po obou stranách podél čelisti k bradě. Na závěr přejděte po levé straně brady níže na krk.

UPOZORNĚNÍ
Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, t. j. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Powder*, Fucus Vesiculosis Extract, Cucumis Sativus Extract*, Citric Acid, Ubiquinone, Caffeine*, Anthemis Nobilis Flower Extract*, Euphrasia Officinalis Extract*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

* Certifikovaná organická složka

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info