Mandlové máslo 150ml

Mandlové máslo 150ml

337 Kč

Dostupnost: Skladem

MANDLOVÉ MÁSLO

Mandlové máslo se vyrábí mletím plodů do hladké, krémové pasty bez použití přídavného tepla. Je hypoalergenní a hodí se na všechny typy pokožky. Má výborné hydratační a změkčovací účinky, čímž se stává ideálním pomocníkem pro masáž. Může nahradit i mandlový olej. Pro pokožku představuje bohatý zdroj živin, mastných kyselin, minerálů, vitamínů a antioxidantů. Pokožka po aplikaci zůstává zářivě lesklá a vyživená.

OLEJ LISOVANÝ ZA STUDENA, ROSTLINNÉ MÁSLO A MACERÁT

Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin. Jsou produkovány ekologickým hospodářstvím bez použití chemických hnojiv a postřiků. Jsou lisovány za studena, tj. při teplotě do maximálně 35°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvality a jedinečných blahodárných účinků. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním, které nazýváme panenskými oleji. Podle druhu, oleje obsahují cca 98-95% triacylglycerolů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné.

Rostlinné tuky, jakými jsou kakaové, bambucké či kokosové máslo a jiné, které jsou při běžné pokojové teplotě pevné, se získávají při zvýšené teplotě do 70°C už při prvním lisování.

Olejové maceráty se vyrábějí macerací za studena, tj. vyluhováním rostlin resp. jejích části ve vhodném olejovém nosiči (olivový, jojobový, slunečnicový olej a jiné).

Certifikované, za studena lisované, nerafinované rostlinné oleje jako i másla a olejové maceráty pečují o pokožku a dodávají jí potřebnou výživu. Posilují ji a podporují její přirozenou ochranu. Zvlhčují a zanechávají ji hedvábně jemnou, pružnou a vláčnou.

Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.

APLIKACE

• Tělo a obličej: Přiměřené množství oleje či olejového macerátu naneste prsty na čelo, tváře a bradu. Ošetřit můžete krk, dekolt i pokožku celého těla. Jemně krouživými resp. klepavými pohyby vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.

• Vlasy: Naneste olej před umytím na vlasy a pokožku hlavy pro dokonalou výživu vlasové pokožky a suchých, roztřepených konečků vlasů (resp. následně po jejich umytí na usnadnění rozčesávání).
Výrobek skladujte při teplotě do + 35°C a nevystavujte přímému slunečnímu záření.

PODROBNOSTI 

Složení: Prunus Amygdalus Dulcis Butter (Mandle obyčejná) *

Země původu: Evropa

Kvalita: Lisovaný za studena, pocházející z ekologického hospodářství a opatřený známkou Eco-cert.

100% organický produkt

Obsah: 150ml

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info