Panel uživatele

Mýdlové ořechy na praní 1kg - Mýdlové ořechy

Mýdlové ořechy na praní  1kg - Mýdlové ořechy

Hodnocení produktu: 4.33/5 (3x)

Vaše hodnocení:

277 Kč s DPH

MÝDLOVÉ OŘECHY NA PRANÍ - 1KG

Mýdlové ořechy představují přírodní alternativu pro šetrné a ekologické praní prádla. Skořápky plodů stromu Sapindus mukorossi obsahují přírodní saponin, který účinně odstraňuje nečistoty a je vhodný i na praní jemných, citlivých či dětských textilií. Zachovává barvy a měkkost textilií, díky čemuž prodlužuje jejich životnost. Nedráždí pokožku, proto jsou vhodné i pro alergiky či lidi trpící ekzémy a jinými kožními problémy. Bezpečné pro septik.

> Mýdlové ořechy čistě přírodního původu představují výbornou alternativu produktů jako ekologický prací prášek či gel na praní
> Bez obsahu přidaných látek, s přirozenou velmi jemnou vůní, ideální pro citlivou pokožku
> V balení s praktickým textilním sáčkem pro snadné používání
> Určené pro praní na všech teplotách

  > VEGAN PRACÍ PROSTŘEDEK
  > ČISTĚ PŘÍRODNÍ PRODUKT
  > JEMNÝ K POKOŽCE I TEXTILU
  > IDEÁLNÍ PRO SEPTIK

Na životní prostředí se vyplatí myslet i při běžných činnostech, například praní špinavého prádla. Ekologické prací prostředky představují šetrnou alternativu, která je biologicky snadno odbouratelná a navíc jemná k pokožce, snižuje riziko výskytu alergických či jiných reakcí a šetří Vaše oblečení a jiný textil, díky čemuž prodlužuje jeho životnost. Čistě přírodní původ předurčuje mýdlové ořechy na volbu číslo jedna při praní v pračce i ručním praní v každé ekologické domácnosti.

OBSAH
1000g

NÁŠ TIP
Díky několikanásobné použitelnosti jednotlivých ořechových skořápek, 0,5 kg mýdlových ořechů vydrží pro 4-člennou rodinu, která pere 2-3x týdně, přibližně 6 měsíců.
Pro zvýraznění vůně můžete do praní použít váš oblíbený organický esenciální olej.
Pro silnější znečištěné prádlo doporučujeme před praním v pračce namočit textilii do vodní lázně s přidáním pár skořápek ořechů.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Ekologický prostředek na praní tvoří nerozlučnou dvojici s ekologickým avivážním prostředkem. Ačkoliv v případě mýdlových ořechů není aviváž nezbytností, pokud se přece rozhodnete jej použít, mějte na paměti, že z hlediska životního prostředí, ale také dosažení optimálních výsledků se nedoporučuje kombinovat eko prostředky na praní s komerčními alternativami.
Všem, kteří hledají další možnosti, jak eliminovat svou uhlíkovou stopu a přispět tak k šetření naší planety vřele doporučujeme rozhlédnout se také po dalších kategoriích ekologických čistících a jiných užitečných přípravků do domácnosti značky Cleano.

BARVA VÝROBKU
Mýdlové ořechy mají přirozeně hnědozlatou barvu.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLACI
Výrobek je balen v PET doypacku, který ho chrání před vlivem okolního prostředí a vlhkostí. Po spotřebování obsahu obalu prosím vhoďte ho do žlutého kontejneru určeného pro sběr plastového odpadu.

APLIKACE
Na praní se dá několik polovin ořechů do sáčku z bavlny, které je součástí každého balení. Sáček se vloží mezi prádlo do pračky.

UPOZORNĚNÍ
Skladujte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při kontaktu s očima vymyjte velkým množstvím vlažné vody. Při přetrvávajících potížích vyhledejte pomoc lékaře.

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info