Kořeněný pomeranč 85g - Šumivá bomba

Kořeněný pomeranč 85g - Šumivá bomba

57 Kč

Dostupnost: Skladem

KOŘENĚNÝ POMERANČ

Kořenitě teplá, tajemně zemitá, a přitom povzbuzující vůně v kombinaci červeného pomeranče, skořice a zázvoru lékařského přináší hřejivý pocit radosti a štěstí. Červený pomeranč má výrazné antiseptické účinky, osvěžuje, pomáhá při zdolávání úzkosti a deprese. Podporuje proudění zablokované energie, uvolňuje napětí, odhání smutek a melancholii. Díky své příjemné nevtíravé ovocné vůni se stane prostředkem dosažení euforie. Skořice a její antibakteriální účinky zbaví pokožku bakterií, pomůže při léčbě kožních onemocnění, jako jsou ekzém, lišej, akné a jiné kožní infekce. Nezapomeňme ani na zázvor lékařský, který je výborným stimulátorem krevního oběhu. Vyvolá pocit zahřátí.

Produktová řada Kořeněný pomeranč se výborně hodí na všechny typy pokožky.

ŠUMIVÉ BOMBY DO KOUPELE

Šumivá koupelová bomba nabízí dokonalou péči a uvolnění celému tělu. Produkt obsahuje organický meruňkový a olivový olej, přírodní silice a jiné blahodárné aktivní látky. Během teplé koupele se roztahují póry pokožky a látky pronikají snadněji do organismu. Obsažené oleje přilnou na povrch těla a vytvoří nemastný hydratační film se kterým pokožka zůstává jemná a vláčná.

Bez konzervačních přísad a živočišných tuků.

APLIKACE

Vložte výrobek do teplé lázně. Při kontaktu s vodou se rozšumí a uvolní obsažené oleje a esenciální oleje, zatímco hydrogenuhličitan sodný vodu změkčí.

Složení: Sodium Bicarbonate (Hydrogenuhličitan sodný), Citric Acid (Kyselina citronová) *, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Prunus armeniaca Oil (meruňkový olej) *, Citrus Sinensis Peel Extract (Pomeranč) *, Cinnamomum zeylanicum Oil (Skořicovník cejlonský) *, Zingiber Officinalis Root Oil (Zázvorník lékařský) *, Iron Oxide (minerální barvící složka)

* Certifikovaná organická složka

Obsah: 85g

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info