Romantická růže 85g - Šumivá bomba

Romantická růže 85g - Šumivá bomba

57 Kč

Dostupnost: Skladem

ROMANTICKÁ RŮŽE

Sametový dotek květů, smyslně úžasné a divoké vůně růže šípkové. Květy růže obsahují přes tři sta cenných látek, které přispívají k udržení zdravé a zářivé pokožky. Ta se odvděčí božskou jemností a hebkostí. Působí protizánětlivě, tonizačně, hydratuje a revitalizuje mdlou pleť. Regeneruje poškozené buňky a zpomaluje stárnutí pokožky. Růže samotná a její vůně má i antidepresivní účinky a je vhodná při problémech s nespavostí.

Produktová řada Romantická růže se výborně hodí pro zralou pleť, ale i na partie, které prošly velkou zátěží. Například stehna či bříško při hubnutí nebo v těhotenství.

ŠUMIVÉ BOMBY DO KOUPELE

Šumivá koupelová bomba nabízí dokonalou péči a uvolnění celému tělu. Produkt obsahuje organický meruňkový a olivový olej, přírodní silice a jiné blahodárné aktivní látky. Během teplé koupele se roztahují póry pokožky a látky pronikají snadněji do organismu. Obsažené oleje přilnou na povrch těla a vytvoří nemastný hydratační film se kterým pokožka zůstává jemná a vláčná.

Bez konzervačních přísad a živočišných tuků.

APLIKACE

Vložte výrobek do teplé lázně. Při kontaktu s vodou se rozšumí a uvolní obsažené oleje a esenciální oleje, zatímco hydrogenuhličitan sodný vodu změkčí.

Složení: Sodium Bicarbonate (Hydrogenuhličitan sodný), Citric Acid (Kyselina citronová) *, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Prunus armeniaca Oil (meruňkový olej) *, Rosa Canina Flower Extract (Růže šípková) *, Aniba rosaeodora Wood Extract (Růžové dřevo) *, Rosa Canina Flower (Růže šípková) *, Rosa Damascena Flower Extract (Růže damascénská) *, Iron Oxide (minerální barvící složka)

* Certifikovaná organická složka

Obsah: 85g

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info