Panel uživatele

Tatranské hory 110g±5% - Přírodní mýdlo

Tatranské hory 110g±5% - Přírodní mýdlo

Hodnocení produktu: 4.33/5 (3x)

Vaše hodnocení:

129 Kč s DPH

 TATRANSKÉ HORY

Pamatujete se ještě na toulky klikatými cestičkami a nekonečnými lesy, na úžasně čistý vzduch a pocit absolutní svobody? Oživte si své krásné vzpomínky na žbluňkot potoků i vodopádů, na tatranské chodníčky, kde vás omámí vůně borového háje a jediné vdechnutí pročistí mysl a povzbudí tělo. Unikátní mýdlo obsahuje silici borovice lesní a plodů jalovce, které jsou lehce zapracovány do tohoto skvostu. Dopřejte si povzbudivou koupel s vůní borovice lesní, která má vzpružující, antiseptické a dezinfekční účinky. Plody jalovce obsahují éterický olej, cukr, pektin, organické kyseliny, hořký glykosid juniperin, mají také vysoký obsah vitamínu C. Napomohou při zdolávání respiračních chorob, nespavosti, neurotizmu a revmatismu.

Produktová řada Tatranské hory se výborně hodí pro všechny typy pokožky.

PŘÍRODNÍ MÝDLO

Unikátní, ručně vyrobené mýdlo na bázi nejkvalitnějších organických olejů, másel a rostlinného glycerinu. Pečlivě vybrané esenciální oleje a přírodní aromata, blahodárné byliny a jejich výtažky, jako i jiné aktivní složky dodávají každému produktu jedinečnost a podtrhují jeho funkci. V neposlední řadě fascinující vůně mýdel připomínají flóru jednotlivých regionů naší vlasti ale i jiných částí světa. Mýdla jemně očistí a ošetří celé tělo bez jeho vysušování. Zvláčňují pokožku a vážou do ní vlhkost, potěší tak nejen tělo, ale i mysl a duši.

Bez sulfátů, glykolů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

APLIKACE

Výrobek držte v dlani a krouživými pohyby pod tekoucí vodou vhodné teploty vytvořte pěnu, následně opláchněte.

Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě, při teplotě do + 35 °C a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívejte na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je předem odstraňte). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, tj. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

Ingredients / Složení: Aqua (voda), Cocos nucifera Oil (kokosový olej) *, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Glycerin (glycerin rostlinného původu) *, Sucrose (sacharóza) *, Decyl Glucoside (povrchově aktivní složka rostlinného původu ), Pinus Sylvestris Leaf Extract (borovice lesní) *, Juniperus comunis Fruit Extract (jalovec obecný) *, Juniperus comunis Fruit (jalovec obecný) *, Sodium Chloride (kuchyňská sůl) *, Citric Acid (kyselina citronová) *, Sodium Citrate ( citrát trisodný), Iron Oxide (minerální barvící složka)

* Certifikovaná organická složka

Obsah: 110g ± 5%

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info