Panel uživatele

Éterický olej - kompozícia silíc 10ml - Magické Vánoce

Éterický olej - kompozícia silíc 10ml - Magické Vánoce

Hodnocení produktu: 4.75/5 (4x)

Vaše hodnocení:

167 Kč

MAGICKÉ VÁNOCE

Mrazivý vzduch, sněhobílé vločky padají, ledové květy na okenních tabulích, šepot větru poťukává na rampouchy ... Nastává čas, kdy příroda tiše usíná, když se samotný čas zastavuje. Čas, kdy se hluk, ruch a neklid mění na hodnotné ticho. Kdy dobro naplní naše duše a mysl otevře náruč klidu. Svátek plný lásky klepe na dveře, přicházejí chvíle Vánoční. Vůně jehličí, nostalgické blaho, jas a třpyt ... Odhaluje se každé kouzlo.

Vstupte s námi do kouzelného světa, dopřejte si pohodlí a splňte si všechny sny s produkty, které byly vytvořeny na podtržení té pravé sváteční atmosféry. Jemná a smyslná, povzbuzující, a přitom hřejivá vonná kompozice stoupá do podvědomí. Ponořte se do vůně omamné vanilky, osvěžujícího pomeranče s kořenitými tóny skořice a badyánu. Tato kouzelná vůně vyčaruje třpyt v očích a úsměv na rtech. Tajemná aura zahalí tělo do teploučké přikrývky.

 KOMPOZICE SILIC

Skleněný obal v sobě ukrývá čistě přírodní vonnou kompozici éterických olejů. Díky silici během chvíle ožije celý interiér. Snadno rozvoní domov, vykouzlí krásnou atmosféru a zpříjemní všední dny. Kompozice silic představuje čisté, zdravotně nezávadné přírodní éterické oleje, navržené podle poznatků o pozitivních a blahodárných účincích aromaterapie na tělo a mysl.

Výrobek se nedoporučuje používat během těhotenství.

Éterické oleje (esenciální oleje, silice) jsou oleje těkavé povahy se specifickou vůní, která má schopnost ovlivňovat psychiku. Z chemického hlediska jsou to heterogenní směsi lipofilních látek, zejména terpenů, které sestávají z izoprenových podjednotek. Jejich pachové vlastnosti, biologické a farmakologické účinky spočívají v aktivitě různých skupin složek, jako jsou monoterpeny, monoterpenoly, monoterpenketony, seskviterpeny, seskviterpenoly, seskviterpenketony, estery, aldehydy, fenoly, fenylester apod.

Na výrobu silic se používají různé čerstvé nebo sušené části rostlin, jako jsou květy, listy (nať, větvičky), dřevo, kůra, kořen nebo oddenek, semena, slupky semen a plodů. Využívají se mnohé rostlinné druhy. Tradičně se vyrábějí ze základní rostlinné masy lisováním rostlin nebo jejich částí, vyvařením rostlin a jejich částí nebo rostlinných výměšků či extraktů ve vodě, nebo destilací (používá se zejména destilace vodní parou).

Éterické oleje se pro své aromatické či farmakologické vlastnosti používají v kosmetice pro výrobu parfémů, v aromaterapii, do vonných produktů (zápalné tyčinky, suché ozdoby), na aromatizaci potravin a nápojů, ale i ve farmaceutickém průmyslu pro přípravu léčiv. Éterické oleje se využívají při aromaterapeutických masážích, k inhalaci, do koupele, do difuzeru či aromalamp, zředěné na ošetření pokožky, na osvěžení vzduchu apod.

Ingredients / Složení: Vanilla planifolia Fruit Extract (vanilka pravá) *, Citrus Sinensis Peel Extract (Citrus pomerančový) *, Cinnamomum zeylanicum Oil (skořicovník cejlonský) *, Illicium Verum Fruit Oil (badyán) *,  ***Cinnamal, ***Eugenol, ***Limonene, ***Linalool,, ***Anise Alcohol, ***Benzyl Alcohol

* Certifikovaná organická složka

*** vyskytující se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních

100% organický produkt

Obsah: 10ml

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info