Panel uživatele

Zubní sérum na remineralizaci chrupu (HEARBY - Zubní pasta s grepem a mátou) 50ml - Specialita

Zubní sérum na remineralizaci chrupu (HEARBY - Zubní pasta s grepem a mátou) 50ml - Specialita

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

227 Kč s DPH

ZUBNÍ SÉRUM NA REMINERALIZACI CHRUPU

Bylinné zubní sérum na přírodní bázi pro každodenní péči a ústní hygienu s osvěžující chutí grapefruitu a máty kadeřavé. Díky obsahu uhličitanu vápenatého Omyadent® 100 - OG, který se vyznačuje velkým specifickým povrchem, zaručuje vysokou reaktivitu a vynikající remineralizaci. Díky proprietární technologii mají výrobky s obsahem porézních částic s jádrem z uhličitanu vápenatého a obalem z hydroxyapatitu (které tvoří hlavní složky zubní skloviny a dentinu) nové modifikované a užitečnější schopnosti. V kombinaci s monofluorofosforečnanem sodným jsou zdrojem vápníku a fosfátu, čímž zajišťují účinnou remineralizaci skloviny opravou mikroskopických defektů. Poskytují trvalou ochranu chrupu, neutralizují škodlivé kyseliny a zabraňují usazování povlaku. Konečným výsledkem aplikace může být plynulejší, hladší a bělejší povrch zubů.

APLIKACE

Dávkovačem naneste na zubní kartáček přiměřené množství produktu, tj. velikost hrášku a poté očistěte chrup běžným způsobem. Používejte po jídle, minimálně však dvakrát denně.

Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívejte na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je předem odstraňte). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, tj. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.

Ingredients / Složení: Aqua (voda), Calcium carbonate (uhličitan vápenatý Omyadent® 100 - OG) *, Xylitol (přírodní sladidlo) *, Glycerin (glycerin rostlinného původu) *, Cocos Nucifera Oil (kokosový olej) *, Aloe Barbadensis Leaf Extract (aloe pravá) * , Citrus Grandis Fruit Extract (grapefruit) *, Mentha Spicata Crispa Extract (máta kadeřavá) *, Mentha Spicata Crispa (máta kadeřavá) *, Titanium Dioxide (oxid titaničitý, bez nanočástic), Sodium Bicarbonate (jedlá soda) *, Bentonit (bentonitový jíl), Sodium Monofluorophosphate (monofluorfosfát sodný) , Disodium Cocoyl Glutamate (tenzid rostlinného původu) *, Xanthan Gum (stabilizátor rostlinného původu) *, Algin (polysacharid rostlinného původu) *, Hectorite (minerál) *, Maris Sal (mořská sůl) *, Bisabolol (derivát z heřmánku heřmánkového) *, HexylCinnamal * **, Citral ***, Citronellol ***, Geraniol ***, Eugenol ***, Limonene, Linalool ***

* certifikovaná organická složka

*** vyskytující se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních

100% přírodní produkt

Obsah: 50ml

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info