Limeta 10ml - Silice

Limeta 10ml - Silice

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

159 Kč s DPH

Limeta - Citrus aurantifolia

Respirační systém - Antiseptikum - Gastrointestinální systém

Esenciální olej se získává lisováním slupek oplodí a následnou extrakcí.

PROFIL VŮNĚ

svěží, intenzivní, sladko-kyselá, citrusová

HLAVNÍ SLOŽKY

limonene, α-Pine, β-Pine, γ-terpineol, linalool, myrcene

AROMATERAPEUTICKÁ ÚČINKY

Vyznačuje se jedinečnou povzbuzující vůní, proto rozptýlený ve vzduchu má nejen osvěžující vlastnosti ale pozitivně ovlivňuje i náladu. Podporuje pohodu a emocionální rovnováhu, zvyšuje koncentraci a vyrovnává emoce, povzbuzuje a povznáší. Éterický olej má přírodní antiseptické vlastnosti, čistí vzduch a účinně eliminuje pachy, tím pomáhá tělu překonat běžné infekce. Díky antivirovému účinku bojuje s infekcemi a zmírňuje projevy horečky, podporuje správnou funkci imunitního systému. Bolest zubů způsobená bakteriálním růstem může být mimořádně nepříjemná, ale limetkový olej může zmírnit bolest zubů až do návštěvy zubaře. V neposlední řadě výborně poslouží i jako repelent.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Esenciální olej plný antioxidantů poskytuje obrovskou pomoc při zjemnění tmavých pigmentových skvrn. Stařecké skvrny, stopy po akné a jemné jizvy se stávají méně patrný. Pleť dokáže krásně pročistit, zásobit vitamíny a stopovými prvky, chránit proti volným radikálům, tím pádem rozjasnit a chránit před stárnutím. Adstringentní a antibakteriální vlastnosti limetkového éterického oleje nejen čistí znečištěnou pleť ale i předcházejí tvorbě akné. Zatočí se suchými lupy, eliminuje svědivost a pnutí suché pokožky hlavy.

UPOZORNĚNÍ

Pouze pro vnější použití. Po aplikaci topicky se nevystavujte dlouhodobě slunci 72h kvůli jeho fotosensibilizující účinku, resp. nepoužívat na pokožku vystavenou slunci. Nedoporučuje se používat v prvních 4 měsících těhotenství

TIPY

Vhodný jako součást masážních a lázeňských olejů ale také do difuzéru či jako aditivum k praní. Dobře se kombinuje s dalšími citrusovými, cedrovým, muškátovým, levandulovým, růžovým, rozmarýnovým, růžově dřevních, bazalkovým a ylang - ylangového esenciálním olejem.

INCI: Citrus Aurantifolia Peel Oil

Země původu: Peru

Objem: 10ml

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info