Panel uživatele

Šalvěj lékařská 10ml - Silice

Šalvěj lékařská 10ml - Silice

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

177 Kč s DPH

Šalvěj lékařská -  Salvia officinalis

Gastrointestinální systém - Antiseptikum - Nervový systém

Esenciální olej se získává parní destilací listů a stonků.

PROFIL VŮNĚ

velmi intenzivní, nasládlé bylinková s jemně květinovým podtónem

HLAVNÍ SLOŽKY

camphor, α-thujone, β-thujone, 1,8-cineole, α-pinene

AROMATERAPEUTICKÁ ÚČINKY

Při aromaterapeutických aplikacích je známo, že vůně šalvějového oleje duchovně stimuluje a objasňuje mysl, přičemž projevuje harmonizační, povznášející, uklidňující a posilující účinek na smysly, aby zmírnil negativní nálady a únavu. Zklidňuje nepohodlí trávicího, dýchacího a ženského reprodukčního systému.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Šalvějový esenciální olej používaný kosmeticky nebo topicky obecně, představuje ideální složku v přípravcích na péči o smíšenou až mastnou, znečištěnou ale i rychle stárnoucí pleť bez života. Zpomaluje a efektivně potlačuje příznaky stárnutí, protože jeho antioxidační vlastnost se zaměřuje na vrásky, jemné linie, ochablou pokožku a svaly a dezintegraci tkáně. Pozitivně působí na eliminaci pigmentových skvrn, stařeckých skvrn a jizev, také na strie, vředy a otoky, jakož i na snížení výskytu zvětšených pórů. Hydratační a regenerační vlastnosti korunují olej na jedno z předních míst v péči o vlasy. Zklidňuje podráždění, zabraňuje tvorbě lupů a zároveň čistí pokožku hlavy a odstraňuje vzhled a pocit mastnoty způsobené nadměrným maštěním.

UPOZORNĚNÍ

Pouze pro vnější použití. Nedoporučuje se používat v prvních 4 měsících těhotenství.

TIPY

Vhodný jako součást masážních a lázeňských olejů ale také do difuzéru. Dobře se kombinuje s bergamotovým, cedrovým, heřmánkovým, muškátovým, jasmínovým, levandulovým, santalovým, rozmarýnovým či ylang - ylangovým esenciálním olejem.

INCI: Salvia Officinalis Leaf Oil

Země původu: Francie

Objem: 10ml

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info